Renault Modus viti 2006, E gjelbër, 1.6L, 203100km

Njoftime të tjera të ngjashme

Renault Clio viti 2002 kamje automatike ne gjendje shum te mir me dokomenta te rregullta Tiranë
Ne gjendje shume te mire 1.9 nafte per m shum cel Tiranë
Shitet Reno Scenic viti 2000 1.9 nafte me kondicioner, mbyllje me pu. Makina eshte ne gjendje shum te mire motorrike dhe xhenerike, goma te reja plus gome rezerve, te gjitha sherbimet e kryera. Tiranë
Shitet kembehet 2003 naft super ekonomike 1.5 naft me sherbime kondicjoner funksional na kontaktoni ne whatsap per opsionet tuaja Tiranë
Renault Laguna 2.0 nafte, kamjo automatike, navigator, tavan xhami, sensor parkimi, pasqyra me palosje, klima, perde origjinale, km origjinale mund ta kontrolloni ku te doni, ne gjendje t. Tiranë
3 200€
Shtuar: 18 nëntor 2019, numri: 96059
Modeli: Modus 
Viti: 2006 
Kilometrazhi: 203100 km
Ngjyra: E gjelbër 
Gjendja: E përdorur 
Targa nga: Shqipëria 
Tipi i karrocerisë: Minivan / Minibus 
Kutia e shpejtësisë: Automatike 
Tipi i motorit: Benzinë + Gaz 
Kapaciteti i motorit: 1.6 litra
Renault Modus 1.6 benzine i ardhur nga zvicrra me dogane dhe me targa!!!; Te dhenat e makinesData e pare e regjistrimit 07/12/05Kilometra 210 origjinale Kambio Automatike plus-minus Motorri 1.6 16V benzine plus Gaz Tapiceria cop ne gjendje perfekte multifunksionaleXhama me komandim elektrikPasqyra elektrikeRadio cd origjinale me komanda ne timon plus Bluetooth Celsa 2Disqe 15 inch goma 80% Impjant gazi Lovatoetj!!!; Makina eshte ne gjendje perfekte pune me sherbime te bera dokumenta deri ne korrik 2020!!!

Lidhuni me autorin e njoftimit

Komente

0
Për të publikuar komentin tuaj, Ju duhet të regjistroheni ose të hyni.