Njoftime të tjera të ngjashme

Viti: 2007
Kilometrazhi: 208000 km
Kutia e shpejtësisë: Automatike Tiranë
3 666€
Viti: 2008
Kilometrazhi: 200000 km
Kutia e shpejtësisë: Mekanike Tiranë
3 500€
Viti: 2007
Kilometrazhi: 200000 km
Kutia e shpejtësisë: Mekanike Tiranë
6 500€
Viti: 2008
Kilometrazhi: 200000 km
Kutia e shpejtësisë: Mekanike Tiranë
3 500€
Viti: 2004
Kilometrazhi: 181000 km Tiranë
2 400€
4 200€

Renault Modus

Shtuar: 9 mars 2019, numri: 1031
Adresa: Tiranë, Tiranë, shfaq në hartë
Modeli: Modus 
Viti: 2010 
Kilometrazhi: 60000 km
Ngjyra: Bojë argjendi 
Gjendja: E përdorur 
Tipi i karrocerisë: Kompakte 
Kutia e shpejtësisë: Automatike 
Tipi i motorit: Benzinë 
Kapaciteti i motorit (litra): 1.6 
Renault grand Modus 1.6 BENZINE Viti 2010
E SAPOARDHUR NGA ZVICRA ME DOGAN TE PAGUAR
KAMJE AUTOMATIKE, KONDICIONER
KOMANDA NE TIMON, pilot automatic
XHAMA DHE PASQYRA ELEKTRIKE MBYLLJE QENDRORE ME PULT, Makina eshte ne gjendje perfekte vetem me 60000 km
MOTOR I thjesht pershtatet 100 %ne gaz
GATI per targa
Kontakte:
Telefoni:
06x xxx xxxx

Lidhuni me autorin e njoftimit

Komente

0
Për të publikuar komentin tuaj, Ju duhet të regjistroheni ose të hyni.