Renault Megane viti 2004, Gri, 1.5L, 230000km

Njoftime të tjera të ngjashme

Shitet Renault clio 1.5 Nafte me letra deri n tetor siguracion 26 shkurt sherbime t sa po bera arsye emigrimi Tiranë
Shitet Renault Scenic benzie g. Viti 2001 ne gjendje te shkelqyer si motorrike dhe xheneri. Eshte makine familjare dhe shume praktike per ke. Eshte mbajtur ne garazh, ne gjendje te shkelqye. Tiranë
Shitet renault scenic 2003, 1.9 d. Makina eshte ne gjendje perfekte te gjitha sherbimet e bera letrat te paguara deri ne qershor 2020 turbo e sapo blere ne dyqan me 6 muaj garan. Tiranë
Reno clio me motorr 1.2 benzin shum ekonomike xhama elektrik, kondicioner, radio me Bluetooth Tiranë
Renault Clio viti 2002 kamje automatike ne gjendje shum te mir me dokomenta te rregullta Tiranë
180 000 Lekё
Shtuar: 10 shtator 2021, numri: 114221
Adresa: Tiranë, Treshi, shfaq në hartë
Modeli: Megane 
Viti: 2004 
Kilometrazhi: 230000 km
Ngjyra: Gri 
Targa nga: Shqipëria 
Tipi i karrocerisë: Hatchback 
Gjendja: E përdorur 
Kutia e shpejtësisë: Mekanike 
Tipi i motorit: Naftë 
Kapaciteti i motorit: 1.5 litra
Kuaj fuqi: 145 
Timoni: Djathtas 
Aparat transmisioni: I përparmë 
shitet renault megane viti 2004 1.5 nafte letrat deri ne shkurt vaj filtra te sa po bera shum ekonomike dhe e shpejt 4 xhama eletrik pasqyre eletrike cmimi 1800 milek nr 0694471525

Lidhuni me autorin e njoftimit

Komente

0
Për të publikuar komentin tuaj, Ju duhet të regjistroheni ose të hyni.