Njoftime të tjera të ngjashme

Renault Scenic/Megane Ne gjendie shume te mire teknike dhe vizuale Motorr 1.5 shume ekonomik, Kambio manual 6 + 1 marsha, Pasqyra elektrike, Komanda ne timon, Sensor parkimi te pasem, Perde... Tiranë
4 400€
Renault Clio MK4 - 1.2 Benzine Prodhim: 11/2013 Funksionalitete: - Kondicioner - Kontroll i shpejtesise - Hill Holder - Timon me shumë funksione - Sistem i navigimit - Dritaret elektrike -... Tiranë
5 500€
Fotot do te publikohen se shpejti... Tiranë
2 700€
Renault grand Modus 1.6 BENZINE Viti 2010 E SAPOARDHUR NGA ZVICRA ME DOGAN TE PAGUAR KAMJE AUTOMATIKE, KONDICIONER KOMANDA NE TIMON, pilot automatic XHAMA DHE PASQYRA ELEKTRIKE MBYLLJE QENDRORE... Tiranë
4 200€
-Renault Trafic 2.5 Diesel, -Viti : 2007, -Automatik, -Klimë, -3 Ulese, -Km: 208.000 me libra servisi, -2 çelsa, -Pa Doganë importuar nga Zvicra. -Gjindemi në Kosovë. -Ju mirëpresim +383... Tiranë
3 666€
1 700€

Renault Megane, 1.9L, 270000km

Shtuar: 5 qershor 2019, numri: 1207
Adresa: Tiranë, rruga elbasanit, shfaq në hartë
Telefoni:
0698000249
WhatsApp:
0685359893
Modeli: Megane 
Viti: 2003 
Kilometrazhi: 270000 km
Ngjyra: Gri 
Gjendja: E përdorur 
Tipi i karrocerisë: Sedan 
Kutia e shpejtësisë: Mekanike 
Tipi i motorit: Naftë 
Kapaciteti i motorit (litra): 1.9 
Klasa ekologjike: Euro 3 
Timoni: Majtas 
Aparat transmisioni: I përparmë 
Pronarët e mëparshëm:
Makina eshte ne gjendje shume te mire motorrike ka probleme te vogla estetike ...

Lidhuni me autorin e njoftimit

Komente

0
Për të publikuar komentin tuaj, Ju duhet të regjistroheni ose të hyni.