Renault Clio viti 2004, Gri, 20000km

Njoftime të tjera të ngjashme

RENO CLIO 1.2 Benzin viti 2005; kondicioner; xhama elektrik; Manual 5 marshe; gomat e reja; Makian eshte ne super gjendje, dhe e pershtacme per ti vendosue impjat ga; Me dogane te paguar gati pe. Tiranë
Shitet renault megane 1.9 dci nafte 120 kuaj fu. makina eshte ne gjendje perfekte motorike xhenerike esteti. te gjitha sherbimet e bere ne kohen e duh. rip faze kit ne 120000km, tambure ferot. Tiranë
Shitet: RENAULT MEGANE 1.9 DCI; Viti 2003; Motorr 1.9 DCI; Ne gjendje te; perkrye; manual me 5 marshe; pasqyra elektrike ndezje me karte xhama elektrike Tiranë
Shitet reno scenic 2007 motorr 1.5 nafte me dokumenta te paguara per nje vit cmimi: 2700 diskutushe. Tiranë
Renault Clio -Benzie-Gaz (reduktori i gazit me garanci saponderruar) Km: 198.000, kamio manuale, disqe alumini sport, goma te reja, cd player, kondicioner, me targa, me taksa te paguara me t. Tiranë
1 800€
Telefoni:
0676982380
Shtuar: 19 tetor 2019, numri: 1629
Modeli: Clio 
Viti: 2004 
Kilometrazhi: 20000 km
Ngjyra: Gri 
Gjendja: E përdorur 
Targa nga: Shqipëria 
Tipi i karrocerisë: Kompakt 
Kutia e shpejtësisë: Mekanike 
Tipi i motorit: Benzinë 
Makina eshte ne gjendje shum te mire si xhenerike dhe motorrike. Makina eshte dhe me impjant gazi shume ekonomike. Per me teper informacion na kontaktoni ne nr e tel: 0676982380. Cmimi 1800€ i pa diskutueshem.

Lidhuni me autorin e njoftimit

Komente

0
Për të publikuar komentin tuaj, Ju duhet të regjistroheni ose të hyni.