Renault Clio viti 2001, E verdhë, 1.5L, 200000km

Njoftime të tjera të ngjashme

Shitet Renault Scenic benzie g. Viti 2001 ne gjendje te shkelqyer si motorrike dhe xheneri. Eshte makine familjare dhe shume praktike per ke. Eshte mbajtur ne garazh, ne gjendje te shkelqye. Tiranë
Shitet renault scenic 2003, 1.9 d. Makina eshte ne gjendje perfekte te gjitha sherbimet e bera letrat te paguara deri ne qershor 2020 turbo e sapo blere ne dyqan me 6 muaj garan. Tiranë
shitet sespse ska kush ta perdori me: makina esht me letra dhe sig benzin; gaz jo ne leje gjendje pune do ca gjera te vogla shitet per 650 per vleren qe ka ja v. cdo gje i ka funksionale tani. Tiranë
Makina eshte ne gjendje perfekte se e. me liber sherbimesh deri s. makina eshte foull ekst. Me 10 air bag, drita ksenon kamjo automat, klima me zo. xhama elktrik para mbrapa, pasqyr. Tiranë
Renault Clio viti 2002 kamje automatike ne gjendje shum te mir me dokomenta te rregullta, nr kontaktoni dhe ndrrohet Tiranë
999€
Shtuar: 25 dhjetor 2019, numri: 113157
Modeli: Clio 
Viti: 2001 
Kilometrazhi: 200000 km
Ngjyra: E verdhë 
Gjendja: E përdorur 
Targa nga: Shqipëria 
Tipi i karrocerisë: Hatchback 
Kutia e shpejtësisë: Mekanike 
Tipi i motorit: Naftë 
Kapaciteti i motorit: 1.5 litra
Shitet Renault clio 1.5 Nafte me letra deri n tetor siguracion 26 shkurt sherbime t sa po bera arsye emigrimi

Lidhuni me autorin e njoftimit

Komente

0
Për të publikuar komentin tuaj, Ju duhet të regjistroheni ose të hyni.