Njoftime të tjera të ngjashme

Makina eshte ne gjendje shume te mire motorrike ka probleme te vogla estetike ... Tiranë
1 700€
Renault Scenic/Megane Ne gjendie shume te mire teknike dhe vizuale Motorr 1.5 shume ekonomik, Kambio manual 6 + 1 marsha, Pasqyra elektrike, Komanda ne timon, Sensor parkimi te pasem, Perde... Tiranë
4 400€
Fotot do te publikohen se shpejti... Tiranë
2 700€
Renault grand Modus 1.6 BENZINE Viti 2010 E SAPOARDHUR NGA ZVICRA ME DOGAN TE PAGUAR KAMJE AUTOMATIKE, KONDICIONER KOMANDA NE TIMON, pilot automatic XHAMA DHE PASQYRA ELEKTRIKE MBYLLJE QENDRORE... Tiranë
4 200€
-Renault Trafic 2.5 Diesel, -Viti : 2007, -Automatik, -Klimë, -3 Ulese, -Km: 208.000 me libra servisi, -2 çelsa, -Pa Doganë importuar nga Zvicra. -Gjindemi në Kosovë. -Ju mirëpresim +383... Tiranë
3 666€
5 500€

Renault Clio, 1.2L, 110000km

Shtuar: 31 maj 2019, numri: 1197
Adresa: Tiranë, Tiranë, shfaq në hartë
Telefoni:
+355695852242
Modeli: Clio 
Viti: 2014 
Kilometrazhi: 110000 km
Ngjyra: E kuqe 
Gjendja: E përdorur 
Tipi i karrocerisë: Hatchback 
Kutia e shpejtësisë: Mekanike 
Tipi i motorit: Benzinë 
Kapaciteti i motorit (litra): 1.2 
Renault Clio MK4 - 1.2 Benzine
Prodhim: 11/2013
Funksionalitete:
- Kondicioner
- Kontroll i shpejtesise
- Hill Holder
- Timon me shumë funksione
- Sistem i navigimit
- Dritaret elektrike
- Sistemi Start-Stop
- Bluetooth
- MP3
- Kompjuter në bord
- USB
- Ekran me prekje
Cdo sherbim i kryer tek Renault.
Sherbimet e fundit jane kryer me date: 13/03/2019
Taksat/Siguracioni te paguara deri me Shtator 2019.

Lidhuni me autorin e njoftimit

Komente

0
Për të publikuar komentin tuaj, Ju duhet të regjistroheni ose të hyni.