Porsche Cayenne viti 2015, Gri, 3.0L, 178500km

Njoftime të tjera të ngjashme

Porsche Cayenne S 4.5 Benzin + Gaz Automatik Viti 2005. Makina Posedon Sallon Lekure Ngjyre Gri Navi Te Madh Komanda Ne Timon Fener Me Larje Fenera Me Lupa Inteligjent Qe Kthehen Sipas Drejtimit T. Tiranë
Makina eshte ne gjendje shume te mire motorrike dhe xhenerike, dokumenta te paguara per nje vit, motorr 3.6 benzine + ga (rins) i sapo montuar viti 2020, kambio automatike, 4x4, viti prodhimi. Tiranë
Porsche Cayenne 3.2 benzin - gaz; Manual 2005 gjendje super full, drita Kseno te gjatat Led; Me bagjo gjama te zinj oregjinal te vetat me sherbime te bera goma te reja me Zhurm te marmitrat 300. Tiranë
Very Clean Car in excellent condition available to export from Dubai-UAE Tiranë
Letra per 1 vit; ; Tapiceri sport ngjyre bezhe ( shum e paste); Marshe ne timon F1; ; Sedile me ngrohje para mbrapa; ; Xham panoramik; ; Fener bi xenon stopa full led; ; Navigator i madh; ; Sensore... Tiranë
29 000€ I diskutueshëm
Shtuar: 1 qershor 2021, numri: 114076
Modeli: Cayenne 
Viti: 2015 
Kilometrazhi: 178500 km
Ngjyra: Gri 
Targa nga: Shqipëria 
Tipi i karrocerisë: Fuoristradë 
Gjendja: E përdorur 
Kutia e shpejtësisë: Automatike 
Tipi i motorit: Naftë 
Kapaciteti i motorit: 3.0 litra
Timoni: Majtas 
Aparat transmisioni: 4 x 4 
Shitet Porsche Cayenne 3.0 diesel
Viti i prodhimit 2015
Km 178500
Premium Plus Package, Bose Audio Package, Sedilje lekure me ngrohje dhe ftohje, panoramic roof system, 19 inch Cayenne Turbo Wheel, sensore dhe kamera parkimi, te gjitha sherbimet e kryera te Porsche, me liber sherbimesh nga zero km deri tani.
Cmimi i diskutueshem
Tel 0674974704

Lidhuni me autorin e njoftimit

Komente

0
Për të publikuar komentin tuaj, Ju duhet të regjistroheni ose të hyni.