Porsche Cayenne viti 2011, Gri, 4.8L, 150500km

Njoftime të tjera të ngjashme

Letra per 1 vit; ; Tapiceri sport ngjyre bezhe ( shum e paste); Marshe ne timon F1; ; Sedile me ngrohje para mbrapa; ; Xham panoramik; ; Fener bi xenon stopa full led; ; Navigator i madh; ; Sensore... Tiranë
Ne gjendje super perfekte E sapo ardhur ne Shqiperi nga Gjermania Me Dogane Me tavan xhami Navigator te madh Sensor para dhe mbrapa + Kamer para dhe mbrapa HD Amortizator me ajer ulj. Tiranë
Makina esht ne ngjendje te shklqyer esht full fare sistem amortizimi me jastik ulje ngritje timon serdile rip multi fuksjonal memorje pilot automatik pasqyra me palosje tavani panoram hapet komple. Tiranë
Porsche Panamera vitit 2017 4.0 dizel 500 Ps esht full ekstra gjithqka e manitshme me besoni nuk kam fjal Tiranë
Porshe viti 2015 Automat naft 3.0 nuk e kap taksa lluksit esht bler me 0 km ne dyqan aktualisht ka 91 km me liber sherbimesh esht ber me porosi esht full full me ekstrat opsionet te gjitha prano. Tiranë
15 000€ I diskutueshëm
Shtuar: 2 tetor 2020, numri: 113567
Adresa: Tiranë, United Arab Emirates, shfaq në hartë
Modeli: Cayenne 
Viti: 2011 
Kilometrazhi: 150500 km
Ngjyra: Gri 
Gjendja: E përdorur 
Targa nga: Të huaja 
Tipi i karrocerisë: Fuoristradë 
Kutia e shpejtësisë: Automatike 
Tipi i motorit: Benzinë 
Kapaciteti i motorit: 4.8 litra
Timoni: Majtas 
Aparat transmisioni: I përparmë 
ABS Kondicioner Kontrolli i klimës Sistemi i sigurisë Sistem navigimi Kontrolli i lundrimit Baxha Airbags Mbyllja qendrore Pasqyra elektrike Xhamngritës elektrikë Tapiceri lёkurё 
Very Clean Car in excellent condition available to export from Dubai-UAE

Lidhuni me autorin e njoftimit

Komente

0
Për të publikuar komentin tuaj, Ju duhet të regjistroheni ose të hyni.