Porsche Cayenne viti 2009, E zezë, 158000km

Njoftime të tjera të ngjashme

Letra per 1 vit; ; Tapiceri sport ngjyre bezhe ( shum e paste); Marshe ne timon F1; ; Sedile me ngrohje para mbrapa; ; Xham panoramik; ; Fener bi xenon stopa full led; ; Navigator i madh; ; Sensore... Tiranë
Ne gjendje super perfekte E sapo ardhur ne Shqiperi nga Gjermania Me Dogane Me tavan xhami Navigator te madh Sensor para dhe mbrapa + Kamer para dhe mbrapa HD Amortizator me ajer ulj. Tiranë
Porsche Panamera vitit 2017 4.0 dizel 500 Ps esht full ekstra gjithqka e manitshme me besoni nuk kam fjal Tiranë
Porshe viti 2015 Automat naft 3.0 nuk e kap taksa lluksit esht bler me 0 km ne dyqan aktualisht ka 91 km me liber sherbimesh esht ber me porosi esht full full me ekstrat opsionet te gjitha prano. Tiranë
Shitet porsche cayenne (tech art) origjinal super gjendje baxha panorama, kamer parkimi, sensor parkimi, sendilje me ngrohje para edhe mbrapa pres vec telefonata serioz; 0697463666 edhe nderrohe. Tiranë
12 900€
Shtuar: 20 nëntor 2019, numri: 100919
Modeli: Cayenne 
Viti: 2009 
Kilometrazhi: 158000 km
Ngjyra: E zezë 
Gjendja: E përdorur 
Targa nga: Shqipëria 
Tipi i karrocerisë: Fuoristradë 
Kutia e shpejtësisë: Automatike 
Tipi i motorit: Benzinë 
Kontrolli i klimës 
Makina esht ne ngjendje te shklqyer esht full fare sistem amortizimi me jastik ulje ngritje timon serdile rip multi fuksjonal memorje pilot automatik pasqyra me palosje tavani panoram hapet komplet mbyllje hapje me gisht serdile timon para mbrap me nexemje klima para dhe mbrapa marmifa me zhurem me plasje fabrike Makin me prezenc jo llamarina te sajuara km te vetat 158 mi Sherbime vaj filtra motori tesapo bera Me letra te prera der ne fund te vitit Makina shitet dhe nedroet vec blersa serjos jo endrimtar Cmimi shitjes 12900 Me ndrim ka cmim tjeter ndroet dhe me tok ne tiran

Lidhuni me autorin e njoftimit

Komente

0
Për të publikuar komentin tuaj, Ju duhet të regjistroheni ose të hyni.