Porsche Cayenne viti 2008, E zezë, 4.8L, 120000km

Njoftime të tjera të ngjashme

Porsche Panamera vitit 2017 4.0 dizel 500 Ps esht full ekstra gjithqka e manitshme me besoni nuk kam fjal Tiranë
Makina esht ne ngjendje te shklqyer esht full fare sistem amortizimi me jastik ulje ngritje timon serdile rip multi fuksjonal memorje pilot automatik pasqyra me palosje tavani panoram hapet komple. Tiranë
Porshe viti 2015 Automat naft 3.0 nuk e kap taksa lluksit esht bler me 0 km ne dyqan aktualisht ka 91 km me liber sherbimesh esht ber me porosi esht full full me ekstrat opsionet te gjitha prano. Tiranë
Shitet porsche cayenne (tech art) origjinal super gjendje baxha panorama, kamer parkimi, sensor parkimi, sendilje me ngrohje para edhe mbrapa pres vec telefonata serioz; 0697463666 edhe nderrohe. Tiranë
Shitet Porsche Panamera 4S motorr 4.8 Makina eshte ne gjendje shume te mire me servise te sapo kryera vaj e filtra sapo bera goma 95% te reja cmimi pak i diskutueshem Tiranë
E shitur
Modeli: Cayenne 
Viti: 2008 
Kilometrazhi: 120000 km
Ngjyra: E zezë 
Gjendja: E përdorur 
Tipi i karrocerisë: Fuoristradë 
Kutia e shpejtësisë: Mekanike 
Tipi i motorit: Benzinë 
Kapaciteti i motorit: 4.8 litra
SHITET PORSCHE CAYENNE S 2008 4.8/V8
NJE NGA MOTORET ME TE MIRE E ME TE FORTE TE PORSCHE.120000 KM ORIGJINALE DHE TE GJITHA SHERBIMET TE BERA TE PORSCE DHE TE SHENUARA NE LIBER SHERBIMI.TARGA SHQIPETARE DHE LETRAT DERI NE FUND TE GUSHTIT.SALLON LEKURE NE GJENDJE PERFEKSE.FENER KSENO BIKSENO.
SENSORE PARKIMI,KOMPIUTER BORDI DIMON DRURI MULTIFUKSIONAL..XHAMA TE ZINJ +XHAMI I PARE ME FILTER DIELLE.PERDE ORIGJINALE.MAKINA NE GJENDJE PERFEKSE KAROCERIE DHE MOTORI

Lidhuni me autorin e njoftimit

Komente

0
Për të publikuar komentin tuaj, Ju duhet të regjistroheni ose të hyni.