Porsche Cayenne viti 2008, E zezë, 3.6L, 219500km

Njoftime të tjera të ngjashme

Porsche Cayenne S 4.5 Benzin + Gaz Automatik Viti 2005. Makina Posedon Sallon Lekure Ngjyre Gri Navi Te Madh Komanda Ne Timon Fener Me Larje Fenera Me Lupa Inteligjent Qe Kthehen Sipas Drejtimit T. Tiranë
Porsche Cayenne 3.2 benzin - gaz; Manual 2005 gjendje super full, drita Kseno te gjatat Led; Me bagjo gjama te zinj oregjinal te vetat me sherbime te bera goma te reja me Zhurm te marmitrat 300. Tiranë
Very Clean Car in excellent condition available to export from Dubai-UAE Tiranë
Letra per 1 vit; ; Tapiceri sport ngjyre bezhe ( shum e paste); Marshe ne timon F1; ; Sedile me ngrohje para mbrapa; ; Xham panoramik; ; Fener bi xenon stopa full led; ; Navigator i madh; ; Sensore... Tiranë
Ne gjendje super perfekte E sapo ardhur ne Shqiperi nga Gjermania Me Dogane Me tavan xhami Navigator te madh Sensor para dhe mbrapa + Kamer para dhe mbrapa HD Amortizator me ajer ulj. Tiranë
15 900€
Shtuar: 31 dhjetor 2020, numri: 113763
Modeli: Cayenne 
Viti: 2008 
Kilometrazhi: 219500 km
Ngjyra: E zezë 
Gjendja: E përdorur 
Targa nga: Shqipëria 
Tipi i karrocerisë: Fuoristradë 
Kutia e shpejtësisë: Automatike 
Tipi i motorit: Benzinë + Gaz 
Kapaciteti i motorit: 3.6 litra
Makina eshte ne gjendje shume te mire motorrike dhe xhenerike, dokumenta te paguara per nje vit, motorr 3.6 benzine + ga (rins) i sapo montuar viti 2020, kambio automatike, 4x4, viti prodhimit 2008, baxha xhami, sallon lekure, sedile elektrike + ngrohje, timon me ngrohje, izofix, klima, mbyllje qendrore, abs, srs, radio cd + tel, imbian fonie bose, navigator, sensore parkimi, pasqyra me palosje, komanda ne timon, pilot automat, drita xenon, sensore shiu, xhama te zinje origjinalegoma te sapo montuara te reja, dy celesa, liber sherbimi + fatura porchi servisi te detajuara etj;

Lidhuni me autorin e njoftimit

Komente

0
Për të publikuar komentin tuaj, Ju duhet të regjistroheni ose të hyni.