Porsche Cayenne viti 2005, E zezë, 4.5L, 195000km

Njoftime të tjera të ngjashme

Makina eshte ne gjendje shume te mire motorrike dhe xhenerike, dokumenta te paguara per nje vit, motorr 3.6 benzine + ga (rins) i sapo montuar viti 2020, kambio automatike, 4x4, viti prodhimi. Tiranë
Porsche Cayenne 3.2 benzin - gaz; Manual 2005 gjendje super full, drita Kseno te gjatat Led; Me bagjo gjama te zinj oregjinal te vetat me sherbime te bera goma te reja me Zhurm te marmitrat 300. Tiranë
Very Clean Car in excellent condition available to export from Dubai-UAE Tiranë
Letra per 1 vit; ; Tapiceri sport ngjyre bezhe ( shum e paste); Marshe ne timon F1; ; Sedile me ngrohje para mbrapa; ; Xham panoramik; ; Fener bi xenon stopa full led; ; Navigator i madh; ; Sensore... Tiranë
Ne gjendje super perfekte E sapo ardhur ne Shqiperi nga Gjermania Me Dogane Me tavan xhami Navigator te madh Sensor para dhe mbrapa + Kamer para dhe mbrapa HD Amortizator me ajer ulj. Tiranë
7 300€ I diskutueshëm
Shtuar: 15 janar 2021, numri: 113830
Modeli: Cayenne 
Viti: 2005 
Kilometrazhi: 195000 km
Ngjyra: E zezë 
Gjendja: E përdorur 
Targa nga: Shqipëria 
Tipi i karrocerisë: Fuoristradë 
Kutia e shpejtësisë: Automatike 
Tipi i motorit: Benzinë + Gaz 
Kapaciteti i motorit: 4.5 litra
Porsche Cayenne S 4.5 Benzin + Gaz Automatik Viti 2005. Makina Posedon Sallon Lekure Ngjyre Gri Navi Te Madh Komanda Ne Timon Fener Me Larje Fenera Me Lupa Inteligjent Qe Kthehen Sipas Drejtimit Te Timonit Sensor Parkimi Para-Mbrapa Sistem Audio I Amplifikuar Kompjuter Bordi Kamio Automatik Tiptronic Me Ndrrim Marshesh Ne Timon F1 Drita Kseno Tavan Gjys Xhami (Baxho Xhami) Sendilje Me Ngrohje Disqe Alumini Origjinale Porsche Marmita Origjinale Me Zhurm Sipas Deshires Hapje Mbyllje Qendrore Me Pult Klima Dixhitale Ngrohje Timoni Komanda Ne Timon Imapinti I Gazit I Montuar Tek 'ELTONI AUTOGAS' Ne Fushekruje Makina Eshte Ne Gjendje Perfekte Motorrike Xhenerike Vizuale E Interiore Cdo Sherbim I Kryer Ne Kohe; Makina Eshte E Gatshme Per Cfardolloj Prove Makina Ndodhet Ne Elbasan.

Lidhuni me autorin e njoftimit

Komente

0
Për të publikuar komentin tuaj, Ju duhet të regjistroheni ose të hyni.