Njoftime të tjera të ngjashme

Porsche Cayenne viti 2005 kamje manuale me letra te paguajtura per 1 vit. Krah Anglez, Ne gjendje super. Gjama te zij oregjinale full Tiranë
6 800€
Ne gjendje super perfekte ● E sapo ardhur ne Shqiperi nga Gjermania ● Me Dogane ● Me tavan xhami ● Navigator te madh ● Sensor para dhe mbrapa + Kamer para dhe mbrapa HD ● Amortizator me ajer ulje... Tiranë
35 000€
I diskutueshëm
Viti: 2009
Kilometrazhi: 150000 km
Kutia e shpejtësisë: Automatike Tiranë
16 500€
Viti: 2009
Kilometrazhi: 190000 km
Kutia e shpejtësisë: Automatike Tiranë
13 500€
Viti: 2007
Kilometrazhi: 200000 km
Kutia e shpejtësisë: Automatike Tiranë
13 300€
12 500€

Porsche Cayenne, 4.8L, 120000km

Shtuar: 25 korrik 2019, numri: 1290
Telefoni:
0696427829
WhatsApp:
0696427829
Modeli: Cayenne 
Viti: 2008 
Kilometrazhi: 120000 km
Ngjyra: E zezë 
Gjendja: E përdorur 
Tipi i karrocerisë: Fuoristradë 
Kutia e shpejtësisë: Mekanike 
Tipi i motorit: Benzinë 
Kapaciteti i motorit (litra): 4.8 
SHITET PORSCHE CAYENNE S 2008 4.8/V8
NJE NGA MOTORET ME TE MIRE E ME TE FORTE TE PORSCHE.120000 KM ORIGJINALE DHE TE GJITHA SHERBIMET TE BERA TE PORSCE DHE TE SHENUARA NE LIBER SHERBIMI.TARGA SHQIPETARE DHE LETRAT DERI NE FUND TE GUSHTIT.SALLON LEKURE NE GJENDJE PERFEKSE.FENER KSENO BIKSENO.
SENSORE PARKIMI,KOMPIUTER BORDI DIMON DRURI MULTIFUKSIONAL..XHAMA TE ZINJ +XHAMI I PARE ME FILTER DIELLE.PERDE ORIGJINALE.MAKINA NE GJENDJE PERFEKSE KAROCERIE DHE MOTORI

Lidhuni me autorin e njoftimit

Komente

0
Për të publikuar komentin tuaj, Ju duhet të regjistroheni ose të hyni.