Porsche Cayenne, 4.8L, 110000km

Njoftime të tjera të ngjashme

Letra per 1 vit; ; Tapiceri sport ngjyre bezhe ( shum e paste); Marshe ne timon F1; ; Sedile me ngrohje para mbrapa; ; Xham panoramik; ; Fener bi xenon stopa full led; ; Navigator i madh; ; Sensore... Tiranë
Makina esht ne ngjendje te shklqyer esht full fare sistem amortizimi me jastik ulje ngritje timon serdile rip multi fuksjonal memorje pilot automatik pasqyra me palosje tavani panoram hapet komple. Tiranë
Porsche Panamera vitit 2017 4.0 dizel 500 Ps esht full ekstra gjithqka e manitshme me besoni nuk kam fjal Tiranë
Porshe viti 2015 Automat naft 3.0 nuk e kap taksa lluksit esht bler me 0 km ne dyqan aktualisht ka 91 km me liber sherbimesh esht ber me porosi esht full full me ekstrat opsionet te gjitha prano. Tiranë
Shitet porsche cayenne (tech art) origjinal super gjendje baxha panorama, kamer parkimi, sensor parkimi, sendilje me ngrohje para edhe mbrapa pres vec telefonata serioz; 0697463666 edhe nderrohe. Tiranë
35 000€ I diskutueshëm
Shtuar: 9 mars 2019, numri: 1033
Adresa: Tiranë, Tiranë, shfaq në hartë
Modeli: Cayenne 
Viti: 2012 
Kilometrazhi: 110000 km
Ngjyra: Gri 
Gjendja: E përdorur 
Tipi i karrocerisë: Fuoristradë 
Kutia e shpejtësisë: Automatike 
Tipi i motorit: Benzinë 
Kapaciteti i motorit: 4.8 litra
Ne gjendje super perfekte ● E sapo ardhur ne Shqiperi nga Gjermania ● Me Dogane ● Me tavan xhami ● Navigator te madh ● Sensor para dhe mbrapa + Kamer para dhe mbrapa HD ● Amortizator me ajer ulje ngrijte Automat / Manual Super sport ● Disce Alumini Porsche Origjinale 21 Super sport + Goma 100 % te reja ● Tapiceri siper kamosh e gjitha Origjinale Shume e paster ● Pasqyrat me Palosje ●Sistem sigurije kur te parakalon dikush ndizet sinjal ne pasqyre• Dy Celesa dhe pult per ngrohje nga distanca● Vaj filtra te ndrruara te Porsche● Gabina ngjyere e kumbull dhe shum e paster ● Bagazhi hapje dhe mbyllje me buton ● Marmida me zhurme dhe silencioze,4 cope super sport Manual dhe automat ● Fikje me buton dhe ndezje kur gjate rruges ka trafik ● Me bisht sport ● Klima me 4 zona Kondicioner ● Sendilje me Ngrohje dhe ftohje para dhe mbrapa ● Marsha ne timon ● Pilot Automat ●
Fener me led dhe 4 pika •Super full ne super gjendje e gatshme per cdo lloj prove
Cmimi 35000 eur i diskutueshem

Lidhuni me autorin e njoftimit

Komente

0
Për të publikuar komentin tuaj, Ju duhet të regjistroheni ose të hyni.