Njoftime të tjera të ngjashme

SHITET PORSCHE CAYENNE S 2008 4.8/V8 NJE NGA MOTORET ME TE MIRE E ME TE FORTE TE PORSCHE.120000 KM ORIGJINALE DHE TE GJITHA SHERBIMET TE BERA TE PORSCE DHE TE SHENUARA NE LIBER SHERBIMI.TARGA... Tiranë
12 500€
Ne gjendje super perfekte ● E sapo ardhur ne Shqiperi nga Gjermania ● Me Dogane ● Me tavan xhami ● Navigator te madh ● Sensor para dhe mbrapa + Kamer para dhe mbrapa HD ● Amortizator me ajer ulje... Tiranë
35 000€
I diskutueshëm
Viti: 2009
Kilometrazhi: 150000 km
Kutia e shpejtësisë: Automatike Tiranë
16 500€
Viti: 2009
Kilometrazhi: 190000 km
Kutia e shpejtësisë: Automatike Tiranë
13 500€
Viti: 2007
Kilometrazhi: 200000 km
Kutia e shpejtësisë: Automatike Tiranë
13 300€
6 800€

Porsche Cayenne, 3.2L, 200000km

Shtuar: 31 maj 2019, numri: 1199
Adresa: Tiranë, Tiranë, shfaq në hartë
Telefoni:
0683963448
Modeli: Cayenne 
Viti: 2005 
Kilometrazhi: 200000 km
Ngjyra: E gjelbër 
Gjendja: E përdorur 
Tipi i karrocerisë: Fuoristradë 
Kutia e shpejtësisë: Mekanike 
Tipi i motorit: Benzinë + Gaz 
Kapaciteti i motorit (litra): 3.2 
Porsche Cayenne viti 2005 kamje manuale me letra te paguajtura per 1 vit. Krah Anglez, Ne gjendje super. Gjama te zij oregjinale full

Lidhuni me autorin e njoftimit

Komente

0
Për të publikuar komentin tuaj, Ju duhet të regjistroheni ose të hyni.