Njoftime të tjera të ngjashme

Viti: 2009
Kilometrazhi: 150000 km
Kutia e shpejtësisë: Automatike Tiranë
16 500€
Viti: 2009
Kilometrazhi: 190000 km
Kutia e shpejtësisë: Automatike Tiranë
13 500€
Viti: 2007
Kilometrazhi: 200000 km
Kutia e shpejtësisë: Automatike Tiranë
13 300€
Viti: 2005
Kilometrazhi: 250000 km
Kutia e shpejtësisë: Automatike Tiranë
10 000€
35 000€ I diskutueshëm

Porsche Cayenne

Shtuar: 9 mars 2019, numri: 1033
Adresa: Tiranë, Tiranë, shfaq në hartë
Modeli: Cayenne 
Viti: 2012 
Kilometrazhi: 110000 km
Ngjyra: Gri 
Gjendja: E përdorur 
Tipi i karrocerisë: Fuoristradë 
Kutia e shpejtësisë: Automatike 
Tipi i motorit: Benzinë 
Kapaciteti i motorit (litra): 4.8 
Ne gjendje super perfekte ● E sapo ardhur ne Shqiperi nga Gjermania ● Me Dogane ● Me tavan xhami ● Navigator te madh ● Sensor para dhe mbrapa + Kamer para dhe mbrapa HD ● Amortizator me ajer ulje ngrijte Automat / Manual Super sport ● Disce Alumini Porsche Origjinale 21 Super sport + Goma 100 % te reja ● Tapiceri siper kamosh e gjitha Origjinale Shume e paster ● Pasqyrat me Palosje ●Sistem sigurije kur te parakalon dikush ndizet sinjal ne pasqyre• Dy Celesa dhe pult per ngrohje nga distanca● Vaj filtra te ndrruara te Porsche● Gabina ngjyere e kumbull dhe shum e paster ● Bagazhi hapje dhe mbyllje me buton ● Marmida me zhurme dhe silencioze,4 cope super sport Manual dhe automat ● Fikje me buton dhe ndezje kur gjate rruges ka trafik ● Me bisht sport ● Klima me 4 zona Kondicioner ● Sendilje me Ngrohje dhe ftohje para dhe mbrapa ● Marsha ne timon ● Pilot Automat ●
Fener me led dhe 4 pika •Super full ne super gjendje e gatshme per cdo lloj prove
Cmimi 35000 eur i diskutueshem
Kontakte:
Telefoni:
06x xxx xxxx

Lidhuni me autorin e njoftimit

Komente

0
Për të publikuar komentin tuaj, Ju duhet të regjistroheni ose të hyni.