Peugeot 308 viti 2011, Gri, 1.6L, 172000km

Njoftime të tjera të ngjashme

Makina eshte ne gjendje shume te mir. Tiranë
Makina ka nje vit qe nuk perdoret, pasi ka dhfaqur nje problem me kambion ( merr vtm marshin e 3t dhe indietron) Tiranë
Makina esht e sapo targuar me letra te paguara deri ne Nentor, me te gjitha sherbimet e bera vaj filtra xhenerike, ska nevoje per asgje dhe esht shum ekonomik. Tiranë
SHITET PEUGEOT PANORAMIKE 308 NAFTE 1.6; Full option ska nevoj per reklam; viti 2009. me doga. sapo jane prere te gjitha letr. siguraci. taksa kualidim per nje v. telefonata serioze mo. Tiranë
Shitet Peugeot 508; Viti: 2011; Motor: 1.6 Nafte; Kambio: Automatike; KM: 175.000; Opsionet: Kambio Automatike, Navigator, Clima bizonal, Marsha ne timoni, tapiceri lekure bezhe, sensore parkim. Tiranë
3 999€
Shtuar: 27 prill 2020, numri: 113345
Modeli: 308 
Viti: 2011 
Kilometrazhi: 172000 km
Ngjyra: Gri 
Gjendja: E përdorur 
Targa nga: Të huaja 
Tipi i karrocerisë: Hatchback 
Kutia e shpejtësisë: Mekanike 
Tipi i motorit: Naftë 
Kapaciteti i motorit: 1.6 litra
ABS ESP 
Xhama pasqyra elektrike me dogan te paguare goma te mira 80% Moto eshte me standartin euro 5 makina eshte ne gjendje shum te mire.

Lidhuni me autorin e njoftimit

Komente

0
Për të publikuar komentin tuaj, Ju duhet të regjistroheni ose të hyni.