Peugeot 308 viti 2008, E zezë, 1.6L, 162000km

Njoftime të tjera të ngjashme

Shitet Peugeot 206CC 1.6 Gaz + Benzine Viti 2002 Kamio Manuale; Makina Posedon Keto Opsione Klima Dixhitale Tronike Ngrohje-Ftohje Xhama Elektrike Hapje Mbyllje Me Pult Kaseetofon Me Disk + Radio +. Tiranë
Makina eshte e sapoardhur me dogane paguar, motorr 1.4 benzine, kambio manuale, viti prodhimit 2008, kondicioner, mbyllje qendrore, abs, esp, navigator, radio cd, xhama + pasqyra eklektrike, d. Tiranë
Makina eshte ne gjendje shume te mir. Tiranë
Makina ka nje vit qe nuk perdoret, pasi ka dhfaqur nje problem me kambion ( merr vtm marshin e 3t dhe indietron) Tiranë
Makina esht e sapo targuar me letra te paguara deri ne Nentor, me te gjitha sherbimet e bera vaj filtra xhenerike, ska nevoje per asgje dhe esht shum ekonomik. Tiranë
3 500€ I diskutueshëm
Shtuar: 7 shkurt 2021, numri: 113927
Modeli: 308 
Viti: 2008 
Kilometrazhi: 162000 km
Ngjyra: E zezë 
Gjendja: E përdorur 
Targa nga: Shqipëria 
Tipi i karrocerisë: Hatchback 
Kutia e shpejtësisë: Mekanike 
Tipi i motorit: Benzinë 
Kapaciteti i motorit: 1.6 litra
Shitet Peugeot 308 Sport Turbo, Makina eshte ne gjendje perfekete ne motorr dhe xhenerike shum e paster nga jasht dhe brenda e gatshme per cdo lloj kontroll; Kondicioner; Dritat Automatike; Aierbeg; Xhama Elektrik; Pasqyra Elektrike; Dekumetat deri ne12/2020; FM, CD MP3; 1.6 Benzin FSI; Makina esht e ardhur nga Gjermania e sjellur personalisht dhe e perdorur vetem nga 1 person, Shum e paster dhe e shpejt, KM e veta me liber sherbimesh, Shitet per arsye mos pordorimi

Lidhuni me autorin e njoftimit

Komente

0
Për të publikuar komentin tuaj, Ju duhet të regjistroheni ose të hyni.