Njoftime të tjera të ngjashme

Shes makine Peugeot 3008, 1.6 NAFTE, Viti 2012, Kambio AUTOMAT, KLIMA. Makina eshte ne gjendje perfekte me te gjitha sherbimet e kryera te Peugeot. Makina shitet per arsye mosperdorimi. Cmimi 8499... Tiranë
8 499€
Peugot 307 sw 2004 ne gjendje te shkelqyer me vetem130mij km te gjitha ne autostrade ..makina perdoret vetem fundjave .. me motor 1,6 benzine dhe gas eshte shume ekonomike dhe punon perfekt . Sapo... Tiranë
2 500€
Shitet Peugeot 207. 4200 euro. 173200 km Tiranë
4 200€
Peugeot 207, 2012, 105.000, 5000 euro Tiranë
5 000€
Viti: 2010
Kilometrazhi: 80000 km
Kutia e shpejtësisë: Mekanike Tiranë
3 900€
8 100€

Peugeot 308, 1.6L, 95000km

Shtuar: 14 mars 2019, numri: 1047
Adresa: Tiranë, Tiranë, shfaq në hartë
Telefoni:
+355697040031
Modeli: 308 
Viti: 2010 
Kilometrazhi: 95000 km
Ngjyra: E bardhë 
Gjendja: E përdorur 
Tipi i karrocerisë: Kabriolet 
Kutia e shpejtësisë: Automatike 
Tipi i motorit: Benzinë 
Kapaciteti i motorit (litra): 1.6 
Peugeot 308 CC
Viti 2010
Ngjyra e Bardhe
Motorri 1.6 Benzine
Kilometra 95.000
Goma te reja
Sherbimet e sapo kryera ( filtra dhe vaj motorri, filtra ajri, ferrota tambure)
Letrat e paguara deri ne Korrik 2019
Cmimi 9.000€

Lidhuni me autorin e njoftimit

Komente

0
Për të publikuar komentin tuaj, Ju duhet të regjistroheni ose të hyni.