Njoftime të tjera të ngjashme

Viti: 2012
Kilometrazhi: 105000 km
Kutia e shpejtësisë: Mekanike Tiranë
5 000€
Viti: 2010
Kilometrazhi: 80000 km
Kutia e shpejtësisë: Mekanike Tiranë
3 900€
Viti: 2007
Kilometrazhi: 155000 km
Kutia e shpejtësisë: Mekanike Tiranë
3 300€
Viti: 2012
Kilometrazhi: 120000 km
Kutia e shpejtësisë: Mekanike Tiranë
5 800€
Viti: 2009
Kilometrazhi: 180000 km
Kutia e shpejtësisë: Mekanike Tiranë
3 700€
I diskutueshëm
8 100€

Peugeot 308

Shtuar: 14 mars 2019, numri: 1047
Adresa: Tiranë, Tiranë, shfaq në hartë
Modeli: 308 
Viti: 2010 
Kilometrazhi: 95000 km
Ngjyra: E bardhë 
Gjendja: E përdorur 
Tipi i karrocerisë: Kabriolet 
Kutia e shpejtësisë: Automatike 
Tipi i motorit: Benzinë 
Kapaciteti i motorit (litra): 1.6 
Peugeot 308 CC
Viti 2010
Ngjyra e Bardhe
Motorri 1.6 Benzine
Kilometra 95.000
Goma te reja
Sherbimet e sapo kryera ( filtra dhe vaj motorri, filtra ajri, ferrota tambure)
Letrat e paguara deri ne Korrik 2019
Cmimi 9.000€
Kontakte:
Telefoni:
35x xxx xxxx

Lidhuni me autorin e njoftimit

Komente

0
Për të publikuar komentin tuaj, Ju duhet të regjistroheni ose të hyni.