Peugeot 307 viti 2007, E gjelbër, 1.6L, 76000km

Njoftime të tjera të ngjashme

Makina eshte ne gjendje shume te mir. Tiranë
Makina esht e sapo targuar me letra te paguara deri ne Nentor, me te gjitha sherbimet e bera vaj filtra xhenerike, ska nevoje per asgje dhe esht shum ekonomik. Tiranë
Xhama pasqyra elektrike me dogan te paguare goma te mira 80% Moto eshte me standartin euro 5 makina eshte ne gjendje shum te mir. Tiranë
SHITET PEUGEOT PANORAMIKE 308 NAFTE 1.6; Full option ska nevoj per reklam; viti 2009. me doga. sapo jane prere te gjitha letr. siguraci. taksa kualidim per nje v. telefonata serioze mo. Tiranë
Shitet Peugeot 508; Viti: 2011; Motor: 1.6 Nafte; Kambio: Automatike; KM: 175.000; Opsionet: Kambio Automatike, Navigator, Clima bizonal, Marsha ne timoni, tapiceri lekure bezhe, sensore parkim. Tiranë
1 200€
Shtuar: 25 maj 2020, numri: 113461
Adresa: Tiranë, Tregu elektrik, Tirane, shfaq në hartë
Modeli: 307 
Viti: 2007 
Kilometrazhi: 76000 km
Ngjyra: E gjelbër 
Gjendja: Ka nevojë për riparim 
Targa nga: Shqipëria 
Tipi i karrocerisë: Hatchback 
Kutia e shpejtësisë: Automatike 
Tipi i motorit: Benzinë 
Kapaciteti i motorit: 1.6 litra
Kuaj fuqi: 100 
Klasa ekologjike: Euro 4 
Makina ka nje vit qe nuk perdoret, pasi ka dhfaqur nje problem me kambion ( merr vtm marshin e 3t dhe indietron)

Lidhuni me autorin e njoftimit

Komente

0
Për të publikuar komentin tuaj, Ju duhet të regjistroheni ose të hyni.