Njoftime të tjera të ngjashme

Peugeot 1007, 1.4 Benzine, Automatike marshe ne timon F1, 151 729 KM origjinale te certifikuara, shume e paster, Viti 2007, me klima, interiori... Tiranë
2 300€
Shes makine Peugeot 3008, 1.6 NAFTE, Viti 2012, Kambio AUTOMAT, KLIMA. Makina eshte ne gjendje perfekte me te gjitha sherbimet e kryera te Peugeot.... Tiranë
8 499€
Peugot 307 sw 2004 ne gjendje te shkelqyer me vetem130mij km te gjitha ne autostrade ..makina perdoret vetem fundjave .. me motor 1,6 benzine dhe... Tiranë
2 500€
Shitet Peugeot 207. 4200 euro. 173200 km Tiranë
4 200€
Peugeot 207, 2012, 105.000, 5000 euro Tiranë
5 000€
1 700€

Peugeot 307, 1.6L, 208000km

Shtuar: 25 shtator 2019, numri: 1325
Adresa: Tiranë, Blloku Vasil Shanto, shfaq në hartë
Telefoni:
0692042323
WhatsApp:
0692042323
Modeli: 307 
Viti: 2003 
Kilometrazhi: 208000 km
Ngjyra: Bojë argjendi 
Gjendja: E përdorur 
Targa nga: Shqipëria 
Tipi i karrocerisë: Portobagazh 
Tipi i motorit: Benzinë 
Kapaciteti i motorit (litra): 1.6 
Kuaj fuqi: 85 
Plotësuese: ABS
Kondicioner
Kontrolli i klimës
Baxha
Airbags
Mbyllja qendrore
Xhamngritës elektrikë 
Peugeot 307sw, 1.6 benzine, viti 2003. Klima, tavan xhami panoramik, disqe alumini, komanda ne timon. Taksa deri shkurt 2020. Ne gjendje shume te mire. Perdorur ne Shqiperi nga nje person, kilometra 208 000. Cmimi 1700 euro. Tel: 0692042323

Lidhuni me autorin e njoftimit

Komente

0
Për të publikuar komentin tuaj, Ju duhet të regjistroheni ose të hyni.