Peugeot 306 viti 2001, Gri, 120000km

Njoftime të tjera të ngjashme

Makina eshte e sapoardhur me dogane paguar, kondicioner, mbyllje qendrore, abs, esp, radio cd + usb + aux, xhama + pasqyra eklektrike, dy celesa etj; ; Kam edhe 90 makina te tjera te markave te... Tiranë
Full opsio. 4 vendesh. Gazi i shkruar ne leje dokumentat e paguara deri mars 2022. Tiranë
Shitet Peugeot 308 Sport Turbo, Makina eshte ne gjendje perfekete ne motorr dhe xhenerike shum e paster nga jasht dhe brenda e gatshme per cdo lloj kontroll; Kondicioner; Dritat Automatike. Tiranë
Shitet Peugeot 206CC 1.6 Gaz + Benzine Viti 2002 Kamio Manuale; Makina Posedon Keto Opsione Klima Dixhitale Tronike Ngrohje-Ftohje Xhama Elektrike Hapje Mbyllje Me Pult Kaseetofon Me Disk + Radio +. Tiranë
Makina eshte ne gjendje shume te mire! Me dokumenta dhe taksa te paguara deri ne gusht 2020. Shitet per arsye mosperdorimi! Tiranë
1 450€
Shtuar: 27 shtator 2021, numri: 114254
Modeli: 306 
Viti: 2001 
Kilometrazhi: 120000 km
Ngjyra: Gri 
Targa nga: Shqipëria 
Tipi i karrocerisë: Hatchback 
Gjendja: E përdorur 
Kutia e shpejtësisë: Mekanike 
Tipi i motorit: Benzinë + Gaz 
Makina eshte ne gjendje shume te mire.

Lidhuni me autorin e njoftimit

Komente

0
Për të publikuar komentin tuaj, Ju duhet të regjistroheni ose të hyni.