Peugeot 207 viti 2009, E zezë, 1.4L, 189000km

Njoftime të tjera të ngjashme

Makina ka nje vit qe nuk perdoret, pasi ka dhfaqur nje problem me kambion ( merr vtm marshin e 3t dhe indietron) Tiranë
Makina esht e sapo targuar me letra te paguara deri ne Nentor, me te gjitha sherbimet e bera vaj filtra xhenerike, ska nevoje per asgje dhe esht shum ekonomik. Tiranë
Xhama pasqyra elektrike me dogan te paguare goma te mira 80% Moto eshte me standartin euro 5 makina eshte ne gjendje shum te mir. Tiranë
SHITET PEUGEOT PANORAMIKE 308 NAFTE 1.6; Full option ska nevoj per reklam; viti 2009. me doga. sapo jane prere te gjitha letr. siguraci. taksa kualidim per nje v. telefonata serioze mo. Tiranë
Shitet Peugeot 508; Viti: 2011; Motor: 1.6 Nafte; Kambio: Automatike; KM: 175.000; Opsionet: Kambio Automatike, Navigator, Clima bizonal, Marsha ne timoni, tapiceri lekure bezhe, sensore parkim. Tiranë
3 200€
Shtuar: 5 shtator 2020, numri: 113514
Modeli: 207 
Viti: 2009 
Kilometrazhi: 189000 km
Ngjyra: E zezë 
Gjendja: E përdorur 
Targa nga: Të huaja 
Tipi i karrocerisë: Hatchback 
Kutia e shpejtësisë: Mekanike 
Tipi i motorit: Benzinë 
Kapaciteti i motorit: 1.4 litra
Makina eshte ne gjendje shume te mire.

Lidhuni me autorin e njoftimit

Komente

0
Për të publikuar komentin tuaj, Ju duhet të regjistroheni ose të hyni.