Peugeot 207 viti 2008, Gri, 1.6L, 170000km

Njoftime të tjera të ngjashme

Makina eshte ne gjendje shume te mir. Tiranë
Makina eshte e sapoardhur me dogane paguar, kondicioner, mbyllje qendrore, abs, esp, radio cd + usb + aux, xhama + pasqyra eklektrike, dy celesa etj; ; Kam edhe 90 makina te tjera te markave te... Tiranë
Shitet Peugeot 308 Sport Turbo, Makina eshte ne gjendje perfekete ne motorr dhe xhenerike shum e paster nga jasht dhe brenda e gatshme per cdo lloj kontroll; Kondicioner; Dritat Automatike. Tiranë
Shitet Peugeot 206CC 1.6 Gaz + Benzine Viti 2002 Kamio Manuale; Makina Posedon Keto Opsione Klima Dixhitale Tronike Ngrohje-Ftohje Xhama Elektrike Hapje Mbyllje Me Pult Kaseetofon Me Disk + Radio +. Tiranë
Makina eshte e sapoardhur me dogane paguar, motorr 1.4 benzine, kambio manuale, viti prodhimit 2008, kondicioner, mbyllje qendrore, abs, esp, navigator, radio cd, xhama + pasqyra eklektrike, d. Tiranë
2 000€
Shtuar: 17 maj 2021, numri: 114048
Modeli: 207 
Viti: 2008 
Kilometrazhi: 170000 km
Ngjyra: Gri 
Targa nga: Shqipëria 
Tipi i karrocerisë: Kabriolet 
Gjendja: E përdorur 
Kutia e shpejtësisë: Mekanike 
Tipi i motorit: Benzinë + Gaz 
Kapaciteti i motorit: 1.6 litra
Full opsion. 4 vendeshe. Gazi i shkruar ne leje dokumentat e paguara deri mars 2022.

Lidhuni me autorin e njoftimit

Komente

0
Për të publikuar komentin tuaj, Ju duhet të regjistroheni ose të hyni.