Peugeot 207 viti 2007, E zezë, 1.4L, 200000km

Njoftime të tjera të ngjashme

Makina eshte ne gjendje shume te mir. Tiranë
Makina ka nje vit qe nuk perdoret, pasi ka dhfaqur nje problem me kambion ( merr vtm marshin e 3t dhe indietron) Tiranë
Xhama pasqyra elektrike me dogan te paguare goma te mira 80% Moto eshte me standartin euro 5 makina eshte ne gjendje shum te mir. Tiranë
SHITET PEUGEOT PANORAMIKE 308 NAFTE 1.6; Full option ska nevoj per reklam; viti 2009. me doga. sapo jane prere te gjitha letr. siguraci. taksa kualidim per nje v. telefonata serioze mo. Tiranë
Shitet Peugeot 508; Viti: 2011; Motor: 1.6 Nafte; Kambio: Automatike; KM: 175.000; Opsionet: Kambio Automatike, Navigator, Clima bizonal, Marsha ne timoni, tapiceri lekure bezhe, sensore parkim. Tiranë
2 900€
Shtuar: 7 maj 2020, numri: 113380
Modeli: 207 
Viti: 2007 
Kilometrazhi: 200000 km
Ngjyra: E zezë 
Gjendja: E përdorur 
Targa nga: Shqipëria 
Tipi i karrocerisë: Hatchback 
Kutia e shpejtësisë: Mekanike 
Tipi i motorit: Naftë 
Kapaciteti i motorit: 1.4 litra
Makina esht e sapo targuar me letra te paguara deri ne Nentor, me te gjitha sherbimet e bera vaj filtra xhenerike, ska nevoje per asgje dhe esht shum ekonomike.

Lidhuni me autorin e njoftimit

Komente

0
Për të publikuar komentin tuaj, Ju duhet të regjistroheni ose të hyni.