Peugeot 207 viti 2007, E zezë, 1.4L, 189000km

Njoftime të tjera të ngjashme

Makina eshte ne gjendje shume te mir. Tiranë
Full opsio. 4 vendesh. Gazi i shkruar ne leje dokumentat e paguara deri mars 2022. Tiranë
Shitet Peugeot 308 Sport Turbo, Makina eshte ne gjendje perfekete ne motorr dhe xhenerike shum e paster nga jasht dhe brenda e gatshme per cdo lloj kontroll; Kondicioner; Dritat Automatike. Tiranë
Shitet Peugeot 206CC 1.6 Gaz + Benzine Viti 2002 Kamio Manuale; Makina Posedon Keto Opsione Klima Dixhitale Tronike Ngrohje-Ftohje Xhama Elektrike Hapje Mbyllje Me Pult Kaseetofon Me Disk + Radio +. Tiranë
Makina eshte e sapoardhur me dogane paguar, motorr 1.4 benzine, kambio manuale, viti prodhimit 2008, kondicioner, mbyllje qendrore, abs, esp, navigator, radio cd, xhama + pasqyra eklektrike, d. Tiranë
3 500€
Shtuar: 21 gusht 2021, numri: 114178
Modeli: 207 
Viti: 2007 
Kilometrazhi: 189000 km
Ngjyra: E zezë 
Targa nga: Të huaja 
Tipi i karrocerisë: Hatchback 
Gjendja: E përdorur 
Kutia e shpejtësisë: Mekanike 
Tipi i motorit: Naftë 
Kapaciteti i motorit: 1.4 litra
Makina eshte e sapoardhur me dogane paguar, kondicioner, mbyllje qendrore, abs, esp, radio cd+usb+aux, xhama+pasqyra eklektrike, dy celesa etj
Kam edhe 90 makina te tjera te markave te ndryshme...
Jam i gatshem per cfaredolloj prove kontrolli nga ana juaj..
NUK BEJME NDERRIME

Lidhuni me autorin e njoftimit

Komente

0
Për të publikuar komentin tuaj, Ju duhet të regjistroheni ose të hyni.