Peugeot 206 viti 2002, Blu, 1.6L, 164300km

Njoftime të tjera të ngjashme

Shitet Peugeot 308 Sport Turbo, Makina eshte ne gjendje perfekete ne motorr dhe xhenerike shum e paster nga jasht dhe brenda e gatshme per cdo lloj kontroll; Kondicioner; Dritat Automatike. Tiranë
Makina eshte e sapoardhur me dogane paguar, motorr 1.4 benzine, kambio manuale, viti prodhimit 2008, kondicioner, mbyllje qendrore, abs, esp, navigator, radio cd, xhama + pasqyra eklektrike, d. Tiranë
Makina eshte ne gjendje shume te mir. Tiranë
Makina ka nje vit qe nuk perdoret, pasi ka dhfaqur nje problem me kambion ( merr vtm marshin e 3t dhe indietron) Tiranë
Makina esht e sapo targuar me letra te paguara deri ne Nentor, me te gjitha sherbimet e bera vaj filtra xhenerike, ska nevoje per asgje dhe esht shum ekonomik. Tiranë
1 700€
Shtuar: 15 janar 2021, numri: 113831
Modeli: 206 
Viti: 2002 
Kilometrazhi: 164300 km
Ngjyra: Blu 
Gjendja: E përdorur 
Targa nga: Shqipëria 
Tipi i karrocerisë: Kabriolet 
Kutia e shpejtësisë: Mekanike 
Tipi i motorit: Benzinë + Gaz 
Kapaciteti i motorit: 1.6 litra
Shitet Peugeot 206CC 1.6 Gaz + Benzine Viti 2002 Kamio Manuale; Makina Posedon Keto Opsione Klima Dixhitale Tronike Ngrohje-Ftohje Xhama Elektrike Hapje Mbyllje Me Pult Kaseetofon Me Disk + Radio + Aux Sistem Audio I Amplifikuar Airbag Goma Ne Gjendje Teper Te Mire Disqe Alumini Makina Eshte Ne Gjendje Teper Te Mire Motorrike Xhenerike Ka Nevoj Per Gjera Estetike Te Vogla Nga Jasht; Eshte Teper Ekonomike E Praktike Makina Ndodhet Ne Elbasan Mund Ta Shikoni Provoni Kontrolloni; Pak I Negciueshem.

Lidhuni me autorin e njoftimit

Komente

0
Për të publikuar komentin tuaj, Ju duhet të regjistroheni ose të hyni.