Opel Zafira viti 2006, Gri, 1.9L, 154400km

Njoftime të tjera të ngjashme

Kondicioner, Mbyllje qendrore, Raft drejtues, AM / FM Stereo, Paisje zri/ Kasetofon, CD & MP3, Airbag pr shoferin, Airbag pr pasagjerin, Airbag ansor, Alarm, Dritat e mjegulls, Siste. Tiranë
MAKINA ESHT ME DY CELSA. E SAPO ARDHUE ME TVSH TE PAGUA. Tiranë
ZVICRA ME DOGAN TE PAGUAR, ME KONDICIONER; ; KOMANDA NE TIMON; ; XHAMA DHE PASQYRA ELEKTRIKE; ; DISQE ALUMIN GJENDJE PERFEKTE; ; GATI PER TARGA Tiranë
Shitet per arsye mosperdorim; ; ne gjendje shume te mire motorike, xhenerik. Tiranë
ZVICRA ME DOGAN TE PAGUAR; ; ME KONDICIONER; ; XHAMA DHE PASQYRA ELEKTRIKE; ; KOMANDA NE TIMON; ; DISQE ALUMIN GOMA TE REJA; ; GJENDJE PERFEKTE Tiranë
3 999€
Shtuar: 9 janar 2021, numri: 113803
Modeli: Zafira 
Viti: 2006 
Kilometrazhi: 154400 km
Ngjyra: Gri 
Gjendja: E përdorur 
Targa nga: Shqipëria 
Tipi i karrocerisë: Minivan / Minibus 
Kutia e shpejtësisë: Automatike 
Tipi i motorit: Naftë 
Kapaciteti i motorit: 1.9 litra
Opel Zafira 1.9cc Nafte Automat 2006 7 vedesh me 159000 km origjinale te gjitha sherbimet e bera me letra per nje vite makina eshte ne gjendje perfekte ne te gjitha detajet i gatshem per zhdo lloji prove Tel 0684000325 Alternativ Auto Alternative Auto Shitje makinash; Vizitoni faqen e biznesit ton Rruga dytsore perballe brunesit Tregoje n hart.

Lidhuni me autorin e njoftimit

Komente

0
Për të publikuar komentin tuaj, Ju duhet të regjistroheni ose të hyni.