Opel Zafira viti 2003, Gri, 214000km

Njoftime të tjera të ngjashme

ZVICRA ME DOGAN TE PAGUAR; ; ME KONDICIONER; ; XHAMA DHE PASQYRA ELEKTRIKE; ; KOMANDA NE TIMON; ; DISQE ALUMIN GOMA TE REJA; ; GJENDJE PERFEKTE Tiranë
Opel Meriv. Viti 2004. 1.6 Benzine/Ga. Kambio automatik. Kondicione. Xhama te zinj nga fabrik. Letrat te paguara deri ne Korrik 2021. Tiranë
Ne super gjendje teknike dhe vizuale; ; Full opsionale si makine; ; Sallon lekure sedile me ngrohje navigator; ; Sensor parkimi kamera parkimi komanda ne timon; ; Radio cd usb aux bluetuth; ; Sherbim. Tiranë
Opel Ast. Motorr 2.0 naf. Kambio manuale 5 +. Motorr me zinxh. Goma te reja, filtra vaj te sapo nderruar, bateri e. Te gjitha serviset e bera ne ko. 236000. Dokumentat deri ne qersho. Tiranë
2 500€
Shtuar: 10 shtator 2020, numri: 113521
Modeli: Zafira 
Viti: 2003 
Kilometrazhi: 214000 km
Ngjyra: Gri 
Gjendja: E përdorur 
Targa nga: Shqipëria 
Tipi i karrocerisë: Minivan / Minibus 
Kutia e shpejtësisë: Automatike 
Tipi i motorit: Naftë 
Timoni: Majtas 
Shitet per arsye mosperdorimi.
ne gjendje shume te mire motorike,xhenerike.

Lidhuni me autorin e njoftimit

Komente

0
Për të publikuar komentin tuaj, Ju duhet të regjistroheni ose të hyni.