Opel Vectra viti 2001, E zezë, 2.2L, 285000km

Njoftime të ngjashme

Shitet opel vectra b 1.6 Tiranë
Opel Vectra, me letra te paguara deri ne 2023, koalidimi deri ne 2024, ne gjendje te mire, Tiranë
Shitet per arsye mosperdorim. Tiranë
Me 3 celsa origjinale. Euro 4. Gree; ; Me kondicione. Komanda ne Timo; ; Pilot Automati. 4 Goma te reja all season; ; E sapo ardhur nga Gjermani; ; Me Dogan gati per targ; ; Ne gjendje Super ng. Tiranë
Makina esht shume e mirembajtur si nga ana xhenerike ashtu dhe pamor; ; Impjant gazi te montuar jasht shteti dhe i shkruajtur ne leje qarkullim.; ; E pajisur me letra shqiptare (kolaudim, taksa. Tiranë
E shitur
Modeli: Vectra 
Viti: 2001 
Gjendja: E përdorur 
Kilometrazhi: 285000 km
Ngjyra: E zezë 
Targa nga: Shqipëria 
Tipi i karrocerisë: Sedan 
Kutia e shpejtësisë: Mekanike 
Tipi i motorit: Naftë 
Kapaciteti i motorit: 2.2 litra
Kuaj fuqi: 135 
Aparat transmisioni: I përparmë 
Timoni: Majtas 
Opel vectra 2.2DTI . makina ne gjendje pune perfekte dhe shume te mire si nga ana motorrike dhe xhenerike. Dokumentat te paguara deri ne Prill 2020 . shitet per arsye perdorimi te limituar ne qytet.

Lidhuni me autorin e njoftimit

Comments

0
Për të publikuar komentin tuaj, Ju duhet të regjistroheni ose të hyni.