Opel Vectra viti 2000, Gri, 250000km

Njoftime të ngjashme

Shitet opel vectra b 1.6 Tiranë
Shitet per arsye mosperdorim. Tiranë
Me 3 celsa origjinale. Euro 4. Gree; ; Me kondicione. Komanda ne Timo; ; Pilot Automati. 4 Goma te reja all season; ; E sapo ardhur nga Gjermani; ; Me Dogan gati per targ; ; Ne gjendje Super ng. Tiranë
Makina esht shume e mirembajtur si nga ana xhenerike ashtu dhe pamor; ; Impjant gazi te montuar jasht shteti dhe i shkruajtur ne leje qarkullim.; ; E pajisur me letra shqiptare (kolaudim, taksa. Tiranë
Shitet opel Meriva 1.7 Nafte; ; Viti: 2004; ; Karburanti: Nafte; ; Kilometra: 216.000 T veta; ; Manuale n gjendje shum t mir, xhenerike dhe motorrik. Shitet se m duhet nj makin m e madh; ; Te. Tiranë
Shtuar: 19 mars 2022, numri: 114571
Modeli: Vectra 
Viti: 2000 
Gjendja: E përdorur 
Kilometrazhi: 250000 km
Ngjyra: Gri 
Targa nga: Shqipëria 
Tipi i karrocerisë: Sedan 
Kutia e shpejtësisë: Mekanike 
Tipi i motorit: Benzinë + Gaz 
Opel Vectra,me letra te paguara deri ne 2023,koalidimi deri ne 2024,ne gjendje te mire,

Lidhuni me autorin e njoftimit

Comments

0
Për të publikuar komentin tuaj, Ju duhet të regjistroheni ose të hyni.