Opel Vectra viti 1999, Kafe, 1.6L, 350000km

Njoftime të ngjashme

Opel Vectra, me letra te paguara deri ne 2023, koalidimi deri ne 2024, ne gjendje te mire, Tiranë
Shitet per arsye mosperdorim. Tiranë
Me 3 celsa origjinale. Euro 4. Gree; ; Me kondicione. Komanda ne Timo; ; Pilot Automati. 4 Goma te reja all season; ; E sapo ardhur nga Gjermani; ; Me Dogan gati per targ; ; Ne gjendje Super ng. Tiranë
Makina esht shume e mirembajtur si nga ana xhenerike ashtu dhe pamor; ; Impjant gazi te montuar jasht shteti dhe i shkruajtur ne leje qarkullim.; ; E pajisur me letra shqiptare (kolaudim, taksa. Tiranë
Shitet opel Meriva 1.7 Nafte; ; Viti: 2004; ; Karburanti: Nafte; ; Kilometra: 216.000 T veta; ; Manuale n gjendje shum t mir, xhenerike dhe motorrik. Shitet se m duhet nj makin m e madh; ; Te. Tiranë
I diskutueshëm
Shtuar: 19 prill 2022, numri: 114579
Adresa: Tiranë, loni ligori, shfaq në hartë
Modeli: Vectra 
Viti: 1999 
Gjendja: E përdorur 
Kilometrazhi: 350000 km
Ngjyra: Kafe 
Targa nga: Shqipëria 
Tipi i karrocerisë: Sedan 
Kutia e shpejtësisë: Mekanike 
Tipi i motorit: Benzinë + Gaz 
Kapaciteti i motorit: 1.6 litra
Kuaj fuqi: 101 
Aparat transmisioni: I përparmë 
Timoni: Majtas 
Shitet opel vectra b 1.6

Lidhuni me autorin e njoftimit

Comments

0
Për të publikuar komentin tuaj, Ju duhet të regjistroheni ose të hyni.