Opel Meriva viti 2009, Gri, 1.3L, 110000km

Njoftime të tjera të ngjashme

ZVICRA ME DOGAN TE PAGUAR, ME KONDICIONER; ; KOMANDA NE TIMON; ; XHAMA DHE PASQYRA ELEKTRIKE; ; DISQE ALUMIN GJENDJE PERFEKTE; ; GATI PER TARGA Tiranë
Shitet per arsye mosperdorim; ; ne gjendje shume te mire motorike, xhenerik. Tiranë
ZVICRA ME DOGAN TE PAGUAR; ; ME KONDICIONER; ; XHAMA DHE PASQYRA ELEKTRIKE; ; KOMANDA NE TIMON; ; DISQE ALUMIN GOMA TE REJA; ; GJENDJE PERFEKTE Tiranë
Opel Meriv. Viti 2004. 1.6 Benzine/Ga. Kambio automatik. Kondicione. Xhama te zinj nga fabrik. Letrat te paguara deri ne Korrik 2021. Tiranë
Ne super gjendje teknike dhe vizuale; ; Full opsionale si makine; ; Sallon lekure sedile me ngrohje navigator; ; Sensor parkimi kamera parkimi komanda ne timon; ; Radio cd usb aux bluetuth; ; Sherbim. Tiranë
3 100€
Shtuar: 14 nëntor 2020, numri: 113625
Modeli: Meriva 
Viti: 2009 
Kilometrazhi: 110000 km
Ngjyra: Gri 
Gjendja: E përdorur 
Targa nga: Të huaja 
Tipi i karrocerisë: Hatchback 
Kutia e shpejtësisë: Mekanike 
Tipi i motorit: Naftë 
Kapaciteti i motorit: 1.3 litra
MAKINA ESHT ME DY CELSA ..E SAPO ARDHUE ME TVSH TE PAGUAR..

Lidhuni me autorin e njoftimit

Komente

0
Për të publikuar komentin tuaj, Ju duhet të regjistroheni ose të hyni.