Opel Meriva viti 2005, Gri, 1.7L, 245000km

Njoftime të tjera të ngjashme

SHES OPEL MERIVA 1.7 DIESEL I SAPOARDHUR NGA GJERMANIA NE GJENDJE SHUME TE MIRE ME DOGANE TE PAGUAR E GATSHME PER LETRA SHQIPTARE OPSIONE TE KENAQSHME 2 CELSA TEMPOMAT LIMITATOR SENOSR SHIU XHAMI. Tiranë
I sa po ardhur nga gjermania; ; Me dogan te paguarr; ; Gjendja e makines perfekte Tiranë
Opel Zafira 1.9cc Nafte Automat 2006 7 vedesh me 159000 km origjinale te gjitha sherbimet e bera me letra per nje vite makina eshte ne gjendje perfekte ne te gjitha detajet i gatshem per zhdo lloj. Tiranë
Kondicioner, Mbyllje qendrore, Raft drejtues, AM / FM Stereo, Paisje zri/ Kasetofon, CD & MP3, Airbag pr shoferin, Airbag pr pasagjerin, Airbag ansor, Alarm, Dritat e mjegulls, Siste. Tiranë
MAKINA ESHT ME DY CELSA. E SAPO ARDHUE ME TVSH TE PAGUA. Tiranë
2 200€
Shtuar: 5 prill 2021, numri: 114000
Adresa: Tiranë, TIRANE, shfaq në hartë
Modeli: Meriva 
Viti: 2005 
Kilometrazhi: 245000 km
Ngjyra: Gri 
Gjendja: E përdorur 
Targa nga: Shqipëria 
Tipi i karrocerisë: Hatchback 
Kutia e shpejtësisë: Mekanike 
Tipi i motorit: Naftë 
Kapaciteti i motorit: 1.7 litra
Timoni: Majtas 
OKAZION !! SHITET Opel Meriva (Per arsye mosperdorimi)
Viti i Prodhimit : 2005
Lenda djegese : Nafte (Diesel)
Transmetuesi (Kambio) : Manuale
Kilometra: 245000 (origjinale)
Ngjyra : Gri
Automjeti eshte ne gjendje shume te mire motorrike dhe xhenerike. Te gjitha sherbimet e kryera.

Lidhuni me autorin e njoftimit

Komente

0
Për të publikuar komentin tuaj, Ju duhet të regjistroheni ose të hyni.