Opel Meriva viti 2004, E zezë, 1.7L, 216000km

Njoftime të tjera të ngjashme

Start - Stop Semafor; ; Kondicioner; ; Komanda ne timon Tiranë
Start - Stop Semafor, Kondicioner, Komanda ne timon Tiranë
shitet per arsye emigrimi Tiranë
Kondicioner; ; Mbyllje qendrore; ; Raft drejtues; ; AM / FM Stereo; ; Paisje zri/ Kasetofon; ; CD & MP3; ; Airbag pr shoferin; ; Airbag pr pasagjerin; ; Airbag ansor; ; Alarm; ; Dritat e mjegulls;... Tiranë
OKAZION !! SHITET Opel Meriva (Per arsye mosperdorim); Viti i Prodhimit: 2005; ; Lenda djegese: Nafte (Diese); Transmetuesi (Kambio): Manuale; ; Kilometra: 245000 (origjinal); Ngjyra: Gr. Tiranë
1 900€
Shtuar: 9 shtator 2021, numri: 114218
Modeli: Meriva 
Viti: 2004 
Kilometrazhi: 216000 km
Ngjyra: E zezë 
Targa nga: Shqipëria 
Tipi i karrocerisë: Hatchback 
Gjendja: E përdorur 
Kutia e shpejtësisë: Mekanike 
Tipi i motorit: Naftë 
Kapaciteti i motorit: 1.7 litra
Timoni: Majtas 
Aparat transmisioni: I përparmë 
Shitet opel Meriva 1.7 Nafte
Viti: 2004
Karburanti: Nafte
Kilometra: 216.000 Të vetat.
Manuale në gjendje shumë të mirë, xhenerike dhe motorrike. Shitet se më duhet një makinë më e madhe.
Tel 0696177770

Lidhuni me autorin e njoftimit

Komente

0
Për të publikuar komentin tuaj, Ju duhet të regjistroheni ose të hyni.