Opel Meriva viti 2004, E zezë, 1.6L, 1km

Njoftime të tjera të ngjashme

Shitet per arsye mosperdorim; ; ne gjendje shume te mire motorike, xhenerik. Tiranë
ZVICRA ME DOGAN TE PAGUAR; ; ME KONDICIONER; ; XHAMA DHE PASQYRA ELEKTRIKE; ; KOMANDA NE TIMON; ; DISQE ALUMIN GOMA TE REJA; ; GJENDJE PERFEKTE Tiranë
Ne super gjendje teknike dhe vizuale; ; Full opsionale si makine; ; Sallon lekure sedile me ngrohje navigator; ; Sensor parkimi kamera parkimi komanda ne timon; ; Radio cd usb aux bluetuth; ; Sherbim. Tiranë
Opel Ast. Motorr 2.0 naf. Kambio manuale 5 +. Motorr me zinxh. Goma te reja, filtra vaj te sapo nderruar, bateri e. Te gjitha serviset e bera ne ko. 236000. Dokumentat deri ne qersho. Tiranë
2 900€
Shtuar: 6 gusht 2020, numri: 113499
Adresa: Tiranë, Yzberisht, shfaq në hartë
Modeli: Meriva 
Viti: 2004 
Kilometrazhi: 1 km
Ngjyra: E zezë 
Gjendja: E përdorur 
Targa nga: Shqipëria 
Tipi i karrocerisë: Minivan / Minibus 
Kutia e shpejtësisë: Automatike 
Tipi i motorit: Benzinë + Gaz 
Kapaciteti i motorit: 1.6 litra
ABS ESP Kondicioner Xhama të errët Airbags Mbyllja qendrore Pasqyra elektrike Xhamngritës elektrikë 
Opel Meriva. Viti 2004. 1.6 Benzine/Gaz. Kambio automatike. Kondicioner. Xhama te zinj nga fabrika. Letrat te paguara deri ne Korrik 2021.

Lidhuni me autorin e njoftimit

Komente

0
Për të publikuar komentin tuaj, Ju duhet të regjistroheni ose të hyni.