Opel Insignia viti 2012, Kafe, 2.0L, 17000km

Njoftime të tjera të ngjashme

Shitet per arsye mosperdorim; ; ne gjendje shume te mire motorike, xhenerik. Tiranë
ZVICRA ME DOGAN TE PAGUAR; ; ME KONDICIONER; ; XHAMA DHE PASQYRA ELEKTRIKE; ; KOMANDA NE TIMON; ; DISQE ALUMIN GOMA TE REJA; ; GJENDJE PERFEKTE Tiranë
Opel Meriv. Viti 2004. 1.6 Benzine/Ga. Kambio automatik. Kondicione. Xhama te zinj nga fabrik. Letrat te paguara deri ne Korrik 2021. Tiranë
Ne super gjendje teknike dhe vizuale; ; Full opsionale si makine; ; Sallon lekure sedile me ngrohje navigator; ; Sensor parkimi kamera parkimi komanda ne timon; ; Radio cd usb aux bluetuth; ; Sherbim. Tiranë
Opel Ast. Motorr 2.0 naf. Kambio manuale 5 +. Motorr me zinxh. Goma te reja, filtra vaj te sapo nderruar, bateri e. Te gjitha serviset e bera ne ko. 236000. Dokumentat deri ne qersho. Tiranë
8 200€
Shtuar: 28 prill 2020, numri: 113350
Modeli: Insignia 
Viti: 2012 
Kilometrazhi: 17000 km
Ngjyra: Kafe 
Gjendja: E përdorur 
Targa nga: Shqipëria 
Tipi i karrocerisë: Sedan 
Kutia e shpejtësisë: Automatike 
Tipi i motorit: Naftë 
Kapaciteti i motorit: 2.0 litra
Klasa ekologjike: Euro 5 
Timoni: Majtas 
Aparat transmisioni: I plotë 
full options

Lidhuni me autorin e njoftimit

Komente

0
Për të publikuar komentin tuaj, Ju duhet të regjistroheni ose të hyni.