Opel Insignia viti 2011, Gri, 1.9L, 190000km

Njoftime të tjera të ngjashme

Opel Ast. Motorr 2.0 naf. Kambio manuale 5 +. Motorr me zinxh. Goma te reja, filtra vaj te sapo nderruar, bateri e. Te gjitha serviset e bera ne ko. 236000. Dokumentat deri ne qersho. Tiranë
Opel zafira 1.9 nafte viti i 2006 makina ka ardhur nga gjermania, e perdorur vetem nga un ne shqiperi, gjendja perfekte, mund ta provoni shikoni, gomat e reja, vajin filtrat te sapo ndrruar makin. Tiranë
Opel Corsa 1.3 Diezel viti 2005; Makina me Dogane e Ardhur nga Belgjika; Cmimi 2800; Kondicioner CD ESP; Km 220.000; Nr kontakti 067 6000 107 Tiranë
Opel vectra 2.2DTI. makina ne gjendje pune perfekte dhe shume te mire si nga ana motorrike dhe xhenerik. Dokumentat te paguara deri ne Prill 2020. shitet per arsye perdorimi te limituar ne qyte. Tiranë
9 500€
Shtuar: 8 maj 2020, numri: 113385
Modeli: Insignia 
Viti: 2011 
Kilometrazhi: 190000 km
Ngjyra: Gri 
Gjendja: E përdorur 
Targa nga: Shqipëria 
Tipi i karrocerisë: Universal 
Kutia e shpejtësisë: Automatike 
Tipi i motorit: Naftë 
Kapaciteti i motorit: 1.9 litra
Ne super gjendje teknike dhe vizuale
Full opsionale si makine
Sallon lekure sedile me ngrohje navigator
Sensor parkimi kamera parkimi komanda ne timon
Radio cd usb aux bluetuth
Sherbime komomplet te bera goma te reja

Lidhuni me autorin e njoftimit

Komente

0
Për të publikuar komentin tuaj, Ju duhet të regjistroheni ose të hyni.