Njoftime të tjera të ngjashme

Opel Zafira, 2002, 180.000, 2600 euro Tiranë
2 600€
Opel Zafira, 2002, 200.000, 1600 euro Tiranë
1 600€
Opel Astra 1.4 Benzinë 110.000 4000 euro Tiranë
4 000€
Shes Opel Corsa te vitit 2002 ne gjendje shume te mire motorrike. Ka 147.000 km origjinale. 1.2 benzine dhe impiant gazi te montuar ne gjendje fantastike.Eshte shume ekonomike si makine. E blere... Tiranë
1 400€
OPEL Insignia 2.0 NAFTE 2010 e SAPOARDHUR NGA ZVICRA ME DOGAN TE PAGUAR KAMJE AUTOMATIKE NAVIGATOR SENSOR PARKIMI PARA MBRAPA original Komanda ne timon Pilot automatic Sedilje elektrike... Tiranë
6 700€
3 800€ I diskutueshëm

Opel Insignia, 113000km

Shtuar: 22 gusht 2019, numri: 1302
Adresa: Tiranë, Rruga ismet gusia, shfaq në hartë
Telefoni:
0682960149
Modeli: Insignia 
Viti: 2010 
Kilometrazhi: 113000 km
Ngjyra: Gri 
Gjendja: E përdorur 
Tipi i karrocerisë: Hatchback 
Kutia e shpejtësisë: Automatike 
Tipi i motorit: Naftë 
Timoni: Djathtas 
Aparat transmisioni: I plotë 
Pronarët e mëparshëm:
Plotësuese: ABS
ESP
Kondicioner
Kontrolli i klimës
Sistemi i sigurisë
Parktronic
Kompjuter i spondit
Disqe aliazhi
Airbags
Mbyllja qendrore
Pasqyra elektrike
Xhamngritës elektrikë 
shitet vauxhall insignia (opel). makina esht ne gjendje shum te mir. esht me full servis edhe goma te reja.

Lidhuni me autorin e njoftimit

Komente

0
Për të publikuar komentin tuaj, Ju duhet të regjistroheni ose të hyni.