Opel Corsa viti 2011, E verdhë, 1.3L, 290000km

Njoftime të tjera të ngjashme

Shitet opel Meriva 1.7 Nafte; ; Viti: 2004; ; Karburanti: Nafte; ; Kilometra: 216.000 T veta; ; Manuale n gjendje shum t mir, xhenerike dhe motorrik. Shitet se m duhet nj makin m e madh; ; Te. Tiranë
Start - Stop Semafor, Kondicioner, Komanda ne timon Tiranë
shitet per arsye emigrimi Tiranë
Kondicioner; ; Mbyllje qendrore; ; Raft drejtues; ; AM / FM Stereo; ; Paisje zri/ Kasetofon; ; CD & MP3; ; Airbag pr shoferin; ; Airbag pr pasagjerin; ; Airbag ansor; ; Alarm; ; Dritat e mjegulls;... Tiranë
OKAZION !! SHITET Opel Meriva (Per arsye mosperdorim); Viti i Prodhimit: 2005; ; Lenda djegese: Nafte (Diese); Transmetuesi (Kambio): Manuale; ; Kilometra: 245000 (origjinal); Ngjyra: Gr. Tiranë
2 900€
Shtuar: 4 gusht 2021, numri: 114153
Modeli: Corsa 
Viti: 2011 
Kilometrazhi: 290000 km
Ngjyra: E verdhë 
Targa nga: Shqipëria 
Tipi i karrocerisë: Hatchback 
Gjendja: E përdorur 
Kutia e shpejtësisë: Mekanike 
Tipi i motorit: Naftë 
Kapaciteti i motorit: 1.3 litra
Start - Stop Semafor
Kondicioner
Komanda ne timon

Lidhuni me autorin e njoftimit

Komente

0
Për të publikuar komentin tuaj, Ju duhet të regjistroheni ose të hyni.