Opel Corsa viti 2008, Blu, 1.2L, 170000km

Njoftime të tjera të ngjashme

Shitet per arsye mosperdorim; ; ne gjendje shume te mire motorike, xhenerik. Tiranë
Opel Meriv. Viti 2004. 1.6 Benzine/Ga. Kambio automatik. Kondicione. Xhama te zinj nga fabrik. Letrat te paguara deri ne Korrik 2021. Tiranë
Ne super gjendje teknike dhe vizuale; ; Full opsionale si makine; ; Sallon lekure sedile me ngrohje navigator; ; Sensor parkimi kamera parkimi komanda ne timon; ; Radio cd usb aux bluetuth; ; Sherbim. Tiranë
Opel Ast. Motorr 2.0 naf. Kambio manuale 5 +. Motorr me zinxh. Goma te reja, filtra vaj te sapo nderruar, bateri e. Te gjitha serviset e bera ne ko. 236000. Dokumentat deri ne qersho. Tiranë
3 200€
Shtuar: 8 shtator 2020, numri: 113517
Modeli: Corsa 
Viti: 2008 
Kilometrazhi: 170000 km
Ngjyra: Blu 
Gjendja: E përdorur 
Targa nga: Të huaja 
Tipi i karrocerisë: Hatchback 
Kutia e shpejtësisë: Mekanike 
Tipi i motorit: Benzinë 
Kapaciteti i motorit: 1.2 litra
ZVICRA ME DOGAN TE PAGUAR
ME KONDICIONER
XHAMA DHE PASQYRA ELEKTRIKE
KOMANDA NE TIMON
DISQE ALUMIN GOMA TE REJA
GJENDJE PERFEKTE

Lidhuni me autorin e njoftimit

Komente

0
Për të publikuar komentin tuaj, Ju duhet të regjistroheni ose të hyni.