Opel Corsa viti 2005, Gri, 1.2L, 142000km

Njoftime të tjera të ngjashme

Shitet opel Meriva 1.7 Nafte; ; Viti: 2004; ; Karburanti: Nafte; ; Kilometra: 216.000 T veta; ; Manuale n gjendje shum t mir, xhenerike dhe motorrik. Shitet se m duhet nj makin m e madh; ; Te. Tiranë
Start - Stop Semafor; ; Kondicioner; ; Komanda ne timon Tiranë
Start - Stop Semafor, Kondicioner, Komanda ne timon Tiranë
shitet per arsye emigrimi Tiranë
Kondicioner; ; Mbyllje qendrore; ; Raft drejtues; ; AM / FM Stereo; ; Paisje zri/ Kasetofon; ; CD & MP3; ; Airbag pr shoferin; ; Airbag pr pasagjerin; ; Airbag ansor; ; Alarm; ; Dritat e mjegulls;... Tiranë
2 550€
Shtuar: 28 shtator 2021, numri: 114255
Modeli: Corsa 
Viti: 2005 
Kilometrazhi: 142000 km
Ngjyra: Gri 
Targa nga: Shqipëria 
Tipi i karrocerisë: Hatchback 
Gjendja: E përdorur 
Kutia e shpejtësisë: Mekanike 
Tipi i motorit: Benzinë + Gaz 
Kapaciteti i motorit: 1.2 litra
Makina esht shume e mirembajtur si nga ana xhenerike ashtu dhe pamore.
Impjant gazi te montuar jasht shteti dhe i shkruajtur ne leje qarkullimi.
E pajisur me letra shqiptare (kolaudim, taksa, siguracion per 1 vit).
Goma te reja me disqe alumini 14.
Radio PIONEER FM/CD.
2 xhamat e pare elektrik.
Sistrem frenimi ABS, ESP.

Lidhuni me autorin e njoftimit

Komente

0
Për të publikuar komentin tuaj, Ju duhet të regjistroheni ose të hyni.