Njoftime të tjera të ngjashme

Viti: 2002
Kilometrazhi: 180000 km
Kutia e shpejtësisë: Mekanike Tiranë
2 600€
Viti: 2002
Kilometrazhi: 200000 km
Kutia e shpejtësisë: Mekanike Tiranë
1 600€
Viti: 2006
Kilometrazhi: 110000 km
Kutia e shpejtësisë: Automatike Tiranë
4 000€
Viti: 2010
Kilometrazhi: 130000 km
Kutia e shpejtësisë: Automatike Tiranë
6 700€
Viti: 2003
Kilometrazhi: 300000 km
Kutia e shpejtësisë: Mekanike Tiranë
3 000€
I diskutueshëm
1 400€

Opel Corsa

Shtuar: 10 maj 2019, numri: 1135
Adresa: Tiranë, Tiranë, shfaq në hartë
Modeli: Corsa 
Viti: 2002 
Kilometrazhi: 147000 km
Ngjyra: E gjelbër 
Gjendja: E përdorur 
Tipi i karrocerisë: Hatchback 
Kutia e shpejtësisë: Mekanike 
Tipi i motorit: Benzinë + Gaz 
Kapaciteti i motorit (litra): 1.2 
Shes Opel Corsa te vitit 2002 ne gjendje shume te mire motorrike. Ka 147.000 km origjinale. 1.2 benzine dhe impiant gazi te montuar ne gjendje fantastike.Eshte shume ekonomike si makine. E blere para 6 viteve me 72mije kilometra dhe e perdorur vetem nga nje femer si mjet per te shkuar ne pune. Makina ka nje goditje nga goma e pasme siç shihet dhe ne foto.
Çmimi 1400 Euro (i pa diskutueshem)
Kontakte:
Telefoni:
06x xxx xxxx

Lidhuni me autorin e njoftimit

Komente

0
Për të publikuar komentin tuaj, Ju duhet të regjistroheni ose të hyni.