Opel Astra viti 2011, Gri, 2.0L, 200000km

Njoftime të tjera të ngjashme

Super Opel Meriva, 2004-2005, 1.7 Naft CDTI (TI-t Kuq) 189'000 KM, CH-Full Options: Kambio Manuale 5 + R; ABS-ESP-4 AirBag; Sensor Dritash; Drita Mjegulle; Drita Kabine me Komandim Qndror; Disq. Tiranë
Opel Corsa 1.2 Benzine me 4 Pistona Eccotek me Zinxh. Viti 2013 e Targuar per here te pare 2014. E blere tek NOSHI me Zero, Klima, Xhama Elektrik, Kamjo Automatike, Siguracion Full Kas. T. Tiranë
OPEL CORSA 1.3 NAFTE 2007; MANUAL SHUME I PASTE; I SAPOARDHUR NE SUPER GJENDJE DHE ME DOGANE TE PAGUAR, VETEM NE SWISSAUTO EXPER Tiranë
Opel Corsa 1.3 Diez. Viti 2009; Makina me Dogane; Cmimi 3.400; Gjendja Perfekte; Kondicioner CD ESP; Km 170.000 me Liber Servisi Tiranë
Shitet opel corsa 1.2 benzin me 8 valvula shum ekonomike viti fundi 2001. makina disponon kondicioner xhama elektrike timon elektrik hapje-mbyllje dyersh me pult kasetofon pult usb fish a. t. Tiranë
8 000€
Telefoni:
0698139419
Shtuar: 21 tetor 2019, numri: 1722
Modeli: Astra 
Viti: 2011 
Kilometrazhi: 200000 km
Ngjyra: Gri 
Gjendja: E përdorur 
Targa nga: Shqipëria 
Tipi i karrocerisë: Universal 
Kutia e shpejtësisë: Mekanike 
Tipi i motorit: Naftë 
Kapaciteti i motorit: 2.0 litra
Opel astra 2.0 nafte , dokumenta te paguara goma 100% te rej makina eshte gati per cdo lloj prove

Lidhuni me autorin e njoftimit

Komente

0
Për të publikuar komentin tuaj, Ju duhet të regjistroheni ose të hyni.