Opel Astra viti 2005, E zezë, 1.7L, 190000km

Njoftime të tjera të ngjashme

Opel Zafira 1.9cc Nafte Automat 2006 7 vedesh me 159000 km origjinale te gjitha sherbimet e bera me letra per nje vite makina eshte ne gjendje perfekte ne te gjitha detajet i gatshem per zhdo lloj. Tiranë
MAKINA ESHT ME DY CELSA. E SAPO ARDHUE ME TVSH TE PAGUA. Tiranë
ZVICRA ME DOGAN TE PAGUAR, ME KONDICIONER; ; KOMANDA NE TIMON; ; XHAMA DHE PASQYRA ELEKTRIKE; ; DISQE ALUMIN GJENDJE PERFEKTE; ; GATI PER TARGA Tiranë
Shitet per arsye mosperdorim; ; ne gjendje shume te mire motorike, xhenerik. Tiranë
ZVICRA ME DOGAN TE PAGUAR; ; ME KONDICIONER; ; XHAMA DHE PASQYRA ELEKTRIKE; ; KOMANDA NE TIMON; ; DISQE ALUMIN GOMA TE REJA; ; GJENDJE PERFEKTE Tiranë
2 700€ I diskutueshëm
Shtuar: 14 dhjetor 2020, numri: 113715
Modeli: Astra 
Viti: 2005 
Kilometrazhi: 190000 km
Ngjyra: E zezë 
Gjendja: E përdorur 
Targa nga: Shqipëria 
Tipi i karrocerisë: Hatchback 
Kutia e shpejtësisë: Mekanike 
Tipi i motorit: Naftë 
Kapaciteti i motorit: 1.7 litra
Kuaj fuqi: 181 
Klasa ekologjike: Euro 5 
Timoni: Majtas 
Aparat transmisioni: I përparmë 
Kondicioner, Mbyllje qendrore, Raft drejtues, AM / FM Stereo, Paisje zëri/ Kasetofon, CD & MP3, Airbag për shoferin, Airbag për pasagjerin, Airbag anësor, Alarm, Dritat e mjegullës, Sistem antibllokues (ABS), Fob kyç / Keyless entry, Dritare elektonike, Fshirëse e dritares së pasme, Paisje shkrirëse në dritaren e pasme, Goma Continental 80%

Lidhuni me autorin e njoftimit

Komente

0
Për të publikuar komentin tuaj, Ju duhet të regjistroheni ose të hyni.