Nissan Qashqai viti 2009, E kuqe, 2.0L, 215000km

Njoftime të tjera të ngjashme

Tavan Xhami, xenon, navigator, kamera mbrapa, opsione ne timon, klima dixhitale me dy zona, sedilje lekure dhe me nxehje, pasqyra elektrike dhe me palosj. Makines i jane bere te gjitha sherbime. Tiranë
Nissan Qashqai 2.0 Benzin 2007 i sapoardhur nga Zvicra n gjndje perfekte! 206'000 KM me librez servisi, do servis i kry. Motorr ideal pr impjant ga. 140 kuaj-fuqi, kambio automatike me 6. Tiranë
Nisam micra gaz benzine viti 2000 mimi 130.000 leke te ri. Gjendja e mi. Shifeni nga af. Tiranë
shitet okazion makina - esht ne gjendje shum te mir pune motorr kamjo pergekt- dokumenta te paguara per nje vit Tiranë
Nissan Qashqai 1.5 nafte 2009, kambio manual me 6 marshe, kondicioner me klime dual zone, pasqyra elektrike me palosje, letra te paguara per 1 vit, ne gjendje teknike shume te mire, me senso. Tiranë
7 300€
Shtuar: 30 dhjetor 2020, numri: 113753
Modeli: Qashqai 
Viti: 2009 
Kilometrazhi: 215000 km
Ngjyra: E kuqe 
Gjendja: E përdorur 
Targa nga: Të huaja 
Tipi i karrocerisë: Fuoristradë 
Kutia e shpejtësisë: Automatike 
Tipi i motorit: Naftë 
Kapaciteti i motorit: 2.0 litra
Nafte 2.0 Automatike 4x4 panoramike, klima, sensor parkimi, komanda ne timon, pilot automatik, disqe alumini, et. Ne gjendje shume te mire teknike dhe vizual. Auto Zvicra Shit blerje makinash te ardhura nga Zvicer.; Vizitoni faqen e biznesit ton Rruga Butrinti, kilometri 7 rruga dytesore Tirane Kashar, perballe me Opel Noshi Tregoje n hart;

Lidhuni me autorin e njoftimit

Komente

0
Për të publikuar komentin tuaj, Ju duhet të regjistroheni ose të hyni.