Nissan Qashqai viti 2008, Bezhë, 2.0L, 159000km

Njoftime të tjera të ngjashme

Nissan Qashqai 2.0 Benzin 2007 i sapoardhur nga Zvicra n gjndje perfekte! 206'000 KM me librez servisi, do servis i kry. Motorr ideal pr impjant ga. 140 kuaj-fuqi, kambio automatike me 6. Tiranë
Nisam micra gaz benzine viti 2000 mimi 130.000 leke te ri. Gjendja e mi. Shifeni nga af. Tiranë
shitet okazion makina - esht ne gjendje shum te mir pune motorr kamjo pergekt- dokumenta te paguara per nje vit Tiranë
Nissan Qashqai 1.5 nafte 2009, kambio manual me 6 marshe, kondicioner me klime dual zone, pasqyra elektrike me palosje, letra te paguara per 1 vit, ne gjendje teknike shume te mire, me senso. Tiranë
Shitet Nissan patrol 4x4, motorr nafte 2.8 turbo diesel ne gjendje perfekte te gjitha sherbimet e be. Gomat te reja, letrat e prera deri ne dhjetor 2019. E gatshme per cdo lloj terreni Tiranë
7 900€ I diskutueshëm
Shtuar: 27 tetor 2020, numri: 113600
Modeli: Qashqai 
Viti: 2008 
Kilometrazhi: 159000 km
Ngjyra: Bezhë 
Gjendja: E përdorur 
Targa nga: Shqipëria 
Tipi i karrocerisë: Fuoristradë 
Kutia e shpejtësisë: Automatike 
Tipi i motorit: Naftë 
Kapaciteti i motorit: 2.0 litra
Tavan Xhami, xenon, navigator, kamera mbrapa, opsione ne timon, klima dixhitale me dy zona, sedilje lekure dhe me nxehje, pasqyra elektrike dhe me palosje. Makines i jane bere te gjitha sherbimet dhe eshte ne gjendje perfekte, sapo ka ardhur nga zvicra.

Lidhuni me autorin e njoftimit

Komente

0
Për të publikuar komentin tuaj, Ju duhet të regjistroheni ose të hyni.