Nissan Qashqai viti 2007, Gri, 2.0L, 206000km

Njoftime të tjera të ngjashme

Nisam micra gaz benzine viti 2000 mimi 130.000 leke te ri. Gjendja e mi. Shifeni nga af. Tiranë
shitet okazion makina - esht ne gjendje shum te mir pune motorr kamjo pergekt- dokumenta te paguara per nje vit Tiranë
Nissan Qashqai 1.5 nafte 2009, kambio manual me 6 marshe, kondicioner me klime dual zone, pasqyra elektrike me palosje, letra te paguara per 1 vit, ne gjendje teknike shume te mire, me senso. Tiranë
Shitet Nissan patrol 4x4, motorr nafte 2.8 turbo diesel ne gjendje perfekte te gjitha sherbimet e be. Gomat te reja, letrat e prera deri ne dhjetor 2019. E gatshme per cdo lloj terreni Tiranë
Makina e sapo ardhur prer me letra per her te par; Makina esht ne gjendje shum te mir dhe shum e paster; Hapje myllje me shenj gishti nezje me celes ne gjep; Gati per cdo lloj prove; Shitet pe. Tiranë
6 700€
Shtuar: 29 nëntor 2019, numri: 106235
Modeli: Qashqai 
Viti: 2007 
Kilometrazhi: 206000 km
Ngjyra: Gri 
Gjendja: E përdorur 
Targa nga: Të huaja 
Tipi i karrocerisë: Fuoristradë 
Kutia e shpejtësisë: Automatike 
Tipi i motorit: Benzinë 
Kapaciteti i motorit: 2.0 litra
Kuaj fuqi: 140 
Kontrolli i klimës Parktronic Kompjuter i spondit Baxha Disqe aliazhi 
Nissan Qashqai 2.0 Benzin 2007 i sapoardhur nga Zvicra n gjndje perfekte! 206'000 KM me librez servisi, do servis i krye. Motorr ideal pr impjant gaz. 140 kuaj-fuqi, kambio automatike me 6 shpejtes.; Pajisur me opsionet: - Disqe Alumini R17 me goma verore + disqe metali me goma dimeror; - Keyless Entry & Start; - Timon Lekure Multifunksional; - Tavan Xhami; - Pilot Automatik; - Mbyllje pasqyrash automatike; - Klima Automatike me 2 Zona; - Sensore Parkimi te Pasem; - Sistem Inteligjent Anti-Rreshkitje; - Audio High Performanc ( Boks) - Bluetooth; - 6CD Player; - Kompjuter Bordi; - Isofix; - 2 elsa; Dogan e paguar & gati pr targa!

Lidhuni me autorin e njoftimit

Komente

0
Për të publikuar komentin tuaj, Ju duhet të regjistroheni ose të hyni.